Pasiekimai 2016-2019 m.

Data – Konkursas/festivalis – Kur vykoMokinys/kolektyvas – Laimėjimas – Mokytojas
2019.VI.02
I respublikinis Juozo Gruodžio pianistų konkursas
Kauno Juozo Gruodžio konservatorijoje
Laureatai –
Darija Misiūnaitė, 6 kl., III vieta (mokytoja Audronė Ruzgienė)
2019.V.25
I tarptautinis konkursas-festivalis „Amicitia sonans“
Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje
Laureatai:
Emilė Kulikauskaitė, 7 kl. ir Autėja Budrikytė, 7 kl., I vieta (mokytoja Daiva Valackienė)
Justė Kulikauskaitė, 7 kl. ir Gabrielė Galvelytė, 7 kl., I vieta (mokytoja Rima Bagotyrienė)
Greta Kaukėnaitė, 2 kl., I vieta (mokytoja Audronė Ruzgienė)
Darija Misiūnaitė, 6 kl., III vieta (mokytoja Audronė Ruzgienė)
Austėja Grigaitė, 1 kl. Austėja Adomėlytė, 2 kl. ir Aušrinė Slavinskaitė, 3 kl., III vieta (mokytoja Agnė Ragauskienė)
2019.V.14-15
VI respublikinis pianistų konkursas „Musica amabile“
Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetėje muzikos mokykloje
Laureatai:
Adam Alazzam, 2 kl., II vieta (mokytoja Snieguolė Jogėlienė)
Ugnė Čičinskaitė, 5 kl., III vieta (mokytoja Snieguolė Jogėlienė)

Diplomantai –
Aistė Neverdauskaitė, 6 kl. (mokytoja Vitalija Stasiulienė)
2019.V.10
I respublikinis festivalis-konkursas „Harmoniniai pasažai“
KTU III rūmuose Kaune
Laureatai:
Greta Kaukėnaitė, 2 kl., I vieta (mokytoja Audronė Ruzgienė)
Smiltė Jankauskaitė, 7 kl., I vieta (mokytoja Audronė Ruzgienė)
2019.V
VIII tarptautinis jaunųjų atlikėjų ir kompozitorių konkursas „Muzikos garsai“
Vilniaus Balio Dvariono muzikos mokykloje
Laureatai –
Paulina Maleckaitė, 7 kl., I vieta (mokytoja Aušra Cicėnaitė-Uždavinienė, koncertmeisterė Erika Visockienė)
2019.V.04
II respublikinis pianistų konkursas-festivalis „Piano Ambitus“
KTU III rūmuose Kaune
Laureatai:
Greta Kaukėnaitė, 2 kl., II vieta A kategorijoje (mokytoja Audronė Ruzgienė)
Giedrė Budriūnaitė, 3 kl., II vieta B kategorijoje (mokytoja Audronė Ruzgienė)
Gabrielė Bajarūnaitė, 4 kl., II vieta B kategorijoje (mokytoja Audronė Ruzgienė)
2019.V.03
Tarptautinis konkursas „Mažieji talentai 2019“
Utenos meno mokykloje
Laureatai:
Greta Kaukėnaitė, fortepijonas, 2 kl. (mokytoja Audronė Ruzgienė)
Karol Pavlovski, akordeonas, 2 kl. (mokytoja Asta Žeromskienė)
Edmundas Kazlauskas, akordeonas, 3 kl. (mokytoja Liudmila Vindzberg)

Diplomantai:
Ema Bagdonaitė, fortepijonas, 1 kl. (mokytoja Agnė Ragauskienė)
Giedrė Budriūnaitė, fortepijonas, 3 kl. (mokytoja Audronė Ruzgienė)
2019.IV.19
XIX respublikinis fortepijoninių ansamblių konkursas „Skambinu su draugu“
Elektrėnų meno mokykloje
Laureatai (ansambliai):
Austėja Grigaitė, 1 kl., Austėja Adomėlytė, 2 kl. ir Aušrinė Slavinskaitė, 3 kl. (mokytoja Izolda Bartusevičienė, mokytoja Agnė Ragauskienė)
Livija Banytė, 4 kl. ir Gabija Remeikytė, 4 kl. (mokytoja Dalia Želvienė)
Gabrielė Galvelytė, 7 kl. ir Justė Kulikauskaitė, 7 kl. (mokytoja Rima Bagotyrienė)
Austėja Budrikytė, 7 kl. ir Emilė Kulikauskaitė, 7 kl. (mokytoja Daiva Valackienė)

Diplomantai (ansambliai):
Ieva Vasinauskaitė, 1 kl., Ema Bagdonaitė, 1 kl. ir Milda Lukštinskaitė, 1 kl. (mokytoja Agnė Ragauskienė, mokytoja Birutė Bizevičiūtė)
Andrėja Alenovičiūtė, 4 kl., Gretė Kamienaitė, 3 kl. ir Elija Mendžinskaitė, 4 kl. (mokytoja Izolda Bartusevičienė, mokytoja Agnė Ragauskienė)
2019.IV.14
V respublikinis styginių instrumentų lietuviškos pjesės konkursas, skirtas pedagogo Tado Šerno atminimui
Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokykloje
Laureatai:
Rugilė Damzenaitė, smuikas, 3 kl., II vieta (mokytoja Meilė Ambrasienė, koncertmeisterė Daiva Valackienė)
smuikininkų ansamblis –
Alvilė Zolubaitė, Girmantė Zolubaitė, Adriana Buinovska, Viktorija Steckaitė, Rugilė Damzenaitė, Olivija Vitkovska, Valerija Belikovič, Liepa Steponėnaitė, Ariana Truikytė, Eliza Matveiko, Patricija Volujevič, Kaja Patricija Senčenko, Karina Vasilevič, Ana Marija Bojarovič, Justė Bartnikaitė (mokytoja Meilė Ambrasienė, mokytoja Edita Klapatauskienė, koncertmeisterė Elžbieta Pilecka)
2019.IV.14
Antras respublikinis muzikos ir meno mokyklų bendrojo fortepijono dalyko jaunųjų atlikėjų konkursas „Fortepijoninės noveletės“
Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetėje muzikos mokykloje
Diplomantai –
Adrija Meilūnaitė, 5 kl. (mokytoja Audronė Ruzgienė)
2019.IV.13
VI Birutės Almonaitytės vaikų ir jaunimo solinio dainavimo festivalis
Lietuvos teatro muzikos ir kino muziejuje
Laureatai:
Kasparas Žilinskas, 4 kl., B kategorijoje laimėtas Birutės Almonaitytės šeimos prizas už įspūdingiausią pasirodymą (mokytojas Rolandas Aidukas, koncertmeisterė Živilė Survilaitė)
Paulina Maleckaitė, 7 kl., C kategorijoje laimėtas diplomas už stilingiausią klasikinio kūrinio atlikimą (mokytoja Aušra Cicėnaitė-Uždavinienė, koncertmeisterė Erika Visockienė)

2019.IV.13
II respublikinis Šakių miesto pianistų konkursas
Šakių rajono meno mokykloje
Laureatai:
Greta Kaukėnaitė, 2 kl., I vieta A kategorijoje (mokytoja Audronė Ruzgienė)
Smiltė Jankauskaitė, 7 kl., I vieta D kategorijoje (mokytoja Audronė Ruzgienė)
Giedrė Budriūnaitė, 3 kl., II vieta B kategorijoje (mokytoja Audronė Ruzgienė)
Darija Misiūnaitė, 6 kl., III vieta C kategorijoje (mokytoja Audronė Ruzgienė)
2019.IV.05-07
XIII tarptautinis akordeonistų konkursas „Ascoltate 2019“
Kaune
Laureatai:
Karol Pavlovski, 2 kl., I vieta A1 kategorijoje (mokytoja Asta Žeromskienė)
Edmundas Kazlauskas, 3 kl., III vieta A1 kategorijoje (mokytoja Liudmila Vindzberg)
2019.IV.06
VII jaunųjų dainininkų konkursas „Vivace vocale“
Vilniaus muzikos mokykloje „Lyra“
Laureatai:
Aistė Nikitinaitė, 1 kl., I vieta A kategorijoje (mokytojas Dmitrijus Afanasjevas, koncertmeisterė Aušra Varnelienė)
Emilis Vinks, 2 kl., I vieta B kategorijoje (mokytojas Rolandas Aidukas, koncertmeisterė Aušra Varnelienė)
Akvilė Danilevičiūtė, 1 kl., I vieta C kategorijoje (mokytoja Aušra Cicėnaitė-Uždavinienė, koncertmeisterė Erika Visockienė)
Feliksas Oskaras Klimas, 5 kl., I vieta D kategorijoje (mokytojas Dmitrijus Afanasjevas, koncertmeisterė Aušra Varnelienė)
Gintarė Pangonytė, 1 kl., II vieta B kategorijoje (mokytoja Aušra Cicėnaitė-Uždavinienė, koncertmeisterė Erika Visockienė)
Greta Goštautaitė, 1 kl., II vieta C kategorijoje (mokytojas Rolandas Aidukas, koncertmeisterė Aušra Varnelienė)
Austėja Markevičiūtė, 6 kl., II vieta D kategorijoje (mokytoja Eglė Klimaitė, koncertmeisterė Elžbieta Pilecka)
Guoda Pridotkaitė, 1 kl., III vieta C kategorijoje (mokytoja Eglė Klimaitė, koncertmeisterė Elžbieta Pilecka)

Diplomantai:
Akvilė Čiučkytė, 1 kl., C kategorija (mokytojas Rolandas Aidukas, koncertmeisterė Aušra Varnelienė)
Nikoletė Grabovskytė, 3 kl., C kategorija (mokytoja Saulutė Atminienė, koncertmeisterė Živilė Survilaitė)
Fausta Vaitulevičiūtė, 4 kl., C kategorija (mokytoja Eglė Klimaitė, koncertmeisterė Elžbieta Pilecka)
Auksė Šeduikytė, 5 kl., C kategorija (mokytojas Dmitrijus Afanasjevas, koncertmeisterė Aušra Varnelienė)
2019.IV.01-03
Tarptautinis akordeonistų konkursas „Naujene 2019“
Daugpilyje (Latvija)
Laureatai:
Karol Pavlovski, 2 kl., Grand Prix 1-4 kl. kategorijoje (mokytoja Asta Žeromskienė)
Justina Trainauskaitė, 4 kl., I vieta 4-tų kl. kategorijoje (mokytoja Asta Žeromskienė)
2019.III.31-IV.02
XVII tarptautinis menų konkursas „Art-Generation. Baltics-2019“
Stokholme (Švedija)
Laureatai –
Matas Packevičius, 3 kl., gitara, I vieta (mokytojas Gytis Žukauskas)

2019.III.27
IV respublikinis antrojo muzikos instrumento konkursas-festivalis „Garsų spalvos“
Švenčionių Juliaus Siniaus meno mokykloje
Laureatai:
Ariana Truikytė, 3 kl. (mokytoja Audronė Ruzgienė)
fortepijoninis duetas:
Dorotėja Petrauskaitė, 7 kl. ir Elzė Petrauskaitė, 7 kl. (mokytoja Audronė Ruzgienė)

Diplomantai –
Adrija Meilūnaitė, 5 kl. (mokytoja Audronė Ruzgienė)
2019.III.23
IX respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Garsų vaivorykštė“
Kauno 1-ojoje muzikos mokykloje
Laureatai –
Gabrielė Bajarūnaitė, 4 kl., II vieta (mokytoja Audronė Ruzgienė)
2019.III.22-23
X tarptautinis jaunųjų atlikėjų kamerinės ir džiazo muzikos festivalis–konkursas „Sąskambiai – 2019“
Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetėje muzikos mokykloje
Diplomantai –
ansamblis: Eivan Panin, 5 kl. ir Paula Panina, 7 kl. (mokytojas Gintaras Mameniškis)
2019.III.19-23
Tarptautinis ir respublikinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2019“
Vilniuje
Laureatai:
Karol Pavlovski, 2 kl., A kategorija, I vieta respublikiniame ir I vieta tarptautiniame konkurse (mokytoja Asta Žeromskienė)
Justina Trainauskaitė, 4 kl., B kategorija, II vieta respublikiniame konkurse (mokytoja Asta Žeromskienė)

Diplomantai –
Justina Trainauskaitė, 4 kl. (mokytoja Asta Žeromskienė)
2019.III.16
V Lietuvos mokinių konkursas „Muzikos olimpas“
Vilniaus muzikos mokykloje „Lyra“
Laureatai:
Rugilė Neverauskaitė, fleita, 5 kl., II vieta 2-oje kategorijoje (mokytoja Loreta Rutkauskaitė, mokytoja Elvyra Pakalnienė, mokytoja Laima Budzinauskienė, koncertmeisterė Rasa Kulikauskienė)
Simonas Valiauga, fleita, 3 kl., III vieta 1-oje kategorijoje (mokytoja Loreta Rutkauskaitė, mokytoja Elvyra Pakalnienė, koncertmeisterė Rasa Kulikauskienė)
2019.III.16
Respublikinis solfedžio konkursas - 2019
Kauno Juozo Gruodžio konservatorijoje
Laureatai –
Emilė Kulikauskaitė, 7 kl., II vieta (mokytoja Nadežda Dambrauskienė)

Diplomantai (diplomas už puikų melodijos ir ritmo atlikimą) –
Justė Kulikauskaitė, 7 kl. (mokytoja Nadežda Dambrauskienė)
2019.III.09
VIII Lietuvos jaunųjų pianistų šiuolaikinės fortepijoninės muzikos konkursas „Šypsenėlė“
Vilniaus muzikos mokykloje „Lyra“
Laureatai:
Paulina Jankovska, 3 kl. (mokytoja Rima Bagotyrienė)
Mantas Baškevičius, 3 kl. (mokytoja Daiva Valackienė)
Ugnė Čičinskaitė, 5 kl. (mokytoja Snieguolė Jogėlienė)
Džiugas Jomantas, 6 kl. (mokytoja Izolda Bartusevičienė)
Darija Misiūnaitė, 6 kl. (mokytoja Audronė Ruzgienė)
Gabrielė Galvelytė, 7 kl. ir Justė Kulikauskaitė, 7 kl. (mokytoja Rima Bagotyrienė)
Austėja Budrikytė, 7 kl. ir Emilė Kulikauskaitė, 7 kl. (mokytoja Daiva Valackienė)

Diplomantai:
Maja Kurovskaja, 1 kl. (mokytoja Janina Puodžiukienė)
Saulė Žigaitė, 2 kl. (mokytoja Vitalija Stasiulienė)
Julija Porchun, 2 kl. (mokytoja Rasa Kulikauskienė)
Mila Sideravičiūtė, 2 kl. (mokytoja Daiva Valackienė)
Kamilia Petikonytė, 3 kl. (mokytoja Elžbieta Pilecka)
Gerda Drungilaitė, 3 kl. (mokytoja Sunigilda Smolskienė)
Juozas Dubikaltis, 5 kl. (mokytoja Rasa Kulikauskienė)

Prizas už geriausiai atliktą lietuvių kompozitoriaus pjesę – Gabrielė Galvelytė, 7 kl. ir Justė Kulikauskaitė, 7 kl. (mokytoja Rima Bagotyrienė)
2019.III.06
IX respublikinis antrojo instrumento (fortepijono) festivalis-konkursas „Pavasario garsai“
Rumšiškių kultūros centre (organizatorius – Kaišiadorių meno mokykla)
Laureatai –
Adrija Meilūnaitė, 5 kl. (mokytoja Audronė Ruzgienė)

Diplomantai:
Ariana Truikytė, 3 kl. (mokytoja Audronė Ruzgienė)
fortepijoninis duetas:
Dorotėja Petrauskaitė, 7 kl. ir Elzė Petrauskaitė, 7 kl. (mokytoja Audronė Ruzgienė)
2019.III.06
Solfedžio konkursas „Solfedžio maratonas - 2019“
Vilniaus muzikos mokykloje „Lyra“
Laureatai:
Milda Zablockytė, fortepijonas, 4 kl., I pakopa, I vieta (mokytoja Dalia Puišienė)
Justė Kulikauskaitė, fortepijonas, 7 kl., II pakopa, I vieta (mokytoja Nadežda Dambrauskienė)
Rugilė Kazlauskaitė, chorinis dainavimas, 5 kl., I pakopa, II vieta (mokytoja Dalia Puišienė)
Emilė Kulikauskaitė, fortepijonas, 7 kl., II pakopa, II vieta (mokytoja Nadežda Dambrauskienė)
Rugilė Neverauskaitė, fleita, 5 kl., I pakopa, III vieta (mokytoja Elvyra Pakalnienė)
Gerda Mačionytė, violončelė, 7 kl., II pakopa, III vieta (mokytoja Elvyra Pakalnienė)

Specialieji prizai:
Milda Zablockytė, fortepijonas, 4 kl., I pakopa – už geriausiai atliktą testą (mokytoja Dalia Puišienė)
Rugilė Kazlauskaitė, chorinis dainavimas, 5 kl., I pakopa – už geriausią pasirodymą skaitymo rungtyje (mokytoja Dalia Puišienė)
Paulina Repšytė, fortepijonas, 4 kl., I pakopa – jauniausiam dalyviui (mokytoja Renata Deltuvienė Bakutė)
Justė Kulikauskaitė, fortepijonas, 7 kl., II pakopa – už geriausiai atliktą testą (mokytoja Nadežda Dambrauskienė)
Emilė Kulikauskaitė, fortepijonas, 7 kl., II pakopa – už geriausią pasirodymą skaitymo rungtyje (mokytoja Nadežda Dambrauskienė)
Aleksas Žvirblis, fortepijonas, 6 kl., II pakopa – jauniausiam dalyviui (mokytoja Renata Deltuvienė Bakutė)
2019.III.02
XIV nacionalinio Jono Švedo konkurso - 2019 II turas
Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijoje
Laureatai –
Titas Kazlauskas, birbynė, 7 kl. (mokytojas Darius Trimonis, koncertmeisterė Tatjana Šlaustienė)
2019.III.02
VI Lietuvos muzikos ir meno mokyklų jaunųjų pianistų konkursas „Jaunieji virtuozai“
Vilniaus Karoliniškių muzikos mokykloje
Laureatai –
Džiugas Jomantas, 6 kl. (mokytoja Izolda Bartusevičienė)

Diplomantai:
Livija Banytė, 4 kl. (mokytoja Dalia Želvienė)
Kotryna Nareikaitė, 5 kl. (mokytoja Vitalija Stasiulienė)
2019.II.22
III tarptautinis akordeonistų konkursas „Liepsnojantys akordeonai 2019“
Kupiškio meno mokykloje
Laureatai:
Karol Pavlovski, 2 kl., A kategorija, I vieta (mokytoja Asta Žeromskienė)
Justina Trainauskaitė, 4 kl., B kategorija, II vieta (mokytoja Asta Žeromskienė)
Matas Kochanka, 5 kl., B kategorija, III vieta (mokytoja Alma Vadeišienė)
Kaja Valeikaitė, 6 kl., B kategorija, III vieta (mokytoja Asta Žeromskienė)
ansamblis: Justina Trainauskaitė, 4 kl. ir Augustė Trainauskaitė, violončelė, 2 kl., F1 kategorija, III vieta (mokytoja Asta Žeromskienė, mokytojas Evaldas Petkus)
2019.I.26
III respublikinis styginių instrumentų festivalis-konkursas „Romantikų įkvėpti“
Trakų meno mokykloje
Laureatai:
Rugilė Damzenaitė, smuikas, 3 kl. (mokytoja Meilė Ambrasienė, koncertmeisterė Daiva Valackienė)
Laurynas Zajončkovskis, smuikas, 7 kl. (mokytoja Meilė Ambrasienė, koncertmeisterė Daiva Valackienė)

Diplomantai –
Alvilė Zolubaitė, smuikas, 2 kl. (mokytoja Meilė Ambrasienė, koncertmeisterė Daiva Valackienė)
2019.I.19
V respublikinis klasikinės gitaros etiudo ir pjesės konkursas, skirtas J. Rimkevičiaus įkurtos klasikinės gitaros klasės Lietuvoje 50-mečiui paminėti
Kauno 1-ojoje muzikos mokykloje
Laureatai:
Matas Packevičius, 3 kl. (mokytojas Gytis Žukauskas)
Rebeka Labakojytė, 3 kl. (mokytojas Gytis Žukauskas)
2018.XII.14
VIII respublikinis instrumentinės muzikos konkursas „Žiemos pasaka“
Švenčionėlių meno mokykloje
Laureatai –
Paulina Jankovska, fortepijonas, 3 kl. (mokytoja Rima Bagotyrienė)

Diplomantai:
Adam Alazzam, fortepijonas, 2 kl. (mokytoja Snieguolė Jogėlienė)
Ugnė Čičinskaitė, fortepijonas, 5 kl. (mokytoja Snieguolė Jogėlienė)
2018.XI.25
XII tarptautinis jaunųjų talentų konkursas „Tautiniai akcentai muzikoje“
Vilniaus Karoliniškių muzikos mokykloje
Laureatai:
Ignacy Edvard Neverovič, solinis dainavimas, 6 kl., I vieta (mokytojas Rolandas Aidukas, koncertmeisterė Aušra Varnelienė)
Džiugas Jomantas, fortepijonas, 6 kl., I vieta (mokytoja Izolda Bartusevičienė)
ansamblis: Dominyka Kaušpėdaitė, smuikas, 5 kl. ir Džiugas Jomantas, fortepijonas, 6 kl., I vieta (mokytojos Meilė Ambrasienė ir Izolda Bartusevičienė)
Mažvydas Ežerskis, akordeonas, 2 kl., II vieta (mokytoja Nadežda Jacko)
Kamilija Vozbutaitė, kanklės, 2 kl., III vieta (Vida Palubinskienė, koncertmeisterė Elžbieta Pilecka)
Rugilė Neverauskaitė, fleita, 5 kl., III vieta (mokytoja Loreta Rutkauskaitė, koncertmeisterė Rasa Kulikauskienė)

Diplomantai:
Gabija Remeikytė, fortepijonas, 4 kl. (mokytoja Dalia Želvienė)
Milda Zablockytė, fortepijonas, 4 kl. (mokytoja Erika Visockienė)
Aistė Neverdauskaitė, fortepijonas, 6 kl. (mokytoja Vitalija Stasiulienė)
2018.XI.24
V respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Nuo baroko iki romantizmo“
Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokykloje
Laureatai –
Paulina Jankovska, 3 kl. (mokytoja Rima Bagotyrienė)

Diplomantai:
Milda Zablockytė, 4 kl. (mokytoja Erika Visockienė)
Juozas Dubikaltis, 5 kl. (mokytoja Rasa Kulikauskienė)
2018.XI.17
X Vilniaus miesto jaunųjų dainininkų festivalis-konkursas „Dainų namai“
Vilniaus muzikos mokykloje „Lyra“
Laureatai:
Radvilė Dėnaitė, 3 kl., I vieta (mokytojas Dmitrijus Afanasjevas, koncertmeisterė Aušra Varnelienė)
Paulina Maleckaitė, 7 kl., I vieta (mokytoja Aušra Uždavinienė, koncertmeisterė Erika Visockienė)
Emilis Vinks, 2 kl., II vieta (mokytojas Rolandas Aidukas, koncertmeisterė Aušra Varnelienė)
Akvilė Čiučkytė, 1 kl., II vieta (mokytojas Rolandas Aidukas, koncertmeisterė Aušra Varnelienė)
Auksė Šeduikytė, 5 kl., II vieta (mokytojas Dmitrijus Afanasjevas, koncertmeisterė Aušra Varnelienė)
Greta Maceikianec, 6 kl., II vieta (mokytoja Saulutė Atminienė, koncertmeisterė Živilė Survilaitė)
Nikoletė Grabovskytė, 3 kl., III vieta (mokytoja Saulutė Atminienė, koncertmeisterė Živilė Survilaitė)
Gaudrė Ežerinskytė, 2 kl., III vieta (mokytoja Eglė Klimaitė, koncertmeisterė Elžbieta Pilecka)
2018.X.26-27
II tarptautinis Vaclovo Furmanavičiaus jaunųjų akordeonistų konkursas-festivalis
Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokykloje
Konkurso laureatai:
Karol Pavlovski, 2 kl., I vieta (mokytoja Asta Žeromskienė)
Justina Trainauskaitė, 4 kl., I vieta (mokytoja Asta Žeromskienė)
Edmundas Kazlauskas, 3 kl., II vieta (mokytoja Liudmila Vindzberg)

Festivalio diplomantai:
Mažvydas Ežerskis, 2 kl. (mokytoja Nadežda Jacko)
Matas Kochanka, 5 kl. (mokytoja Alma Vadeišienė)
2018.X.11-13
II tarptautinis jaunųjų muzikos atlikėjų konkursas-festivalis „World Harmony“
Vilniaus muzikos mokykloje „Lyra“
Laureatai:
Jaunių choras „Cantus gracilis“, – I vieta F kategorijoje (vadovas Rolandas Aidukas, chormeisteriai Renata Deltuvienė Bakutė ir Evaldas Steponavičius, koncertmeisterė Živilė Survilaitė)
Ieva Afanasjeva, 7 kl. – II vieta D1 kategorijoje (mokytojas Rolandas Aidukas, koncertmeisterė Aušra Varnelienė)
Kasparas Žilinskas, 4 kl. – III vieta D2 kategorijoje (mokytojas Rolandas Aidukas, koncertmeisterė Aušra Varnelienė)

Diplomantai:
Radvilė Dėnaitė, 3 kl. (D1 kategorija) (mokytojas Dmitrijus Afanasjevas, koncertmeisterė Aušra Varnelienė)
Amelija Braziulė, 5 kl. (D1 kategorija) (mokytoja Eglė Klimaitė, koncertmeisterė Elžbieta Pilecka)
2018.VI.01
I respublikinis pianistų festivalis-konkursas „PIANO-AMBITUS“
Lietuvos nacionaliniame dramos teatre, Vilniuje
Laureatai:
solistai –
Greta Kaukėnaitė, 1 kl. (mokytoja Audronė Ruzgienė)
Darija Misiūnaitė, 5 kl. (mokytoja Audronė Ruzgienė)
Smiltė Jankauskaitė, 6 kl. (mokytoja Audronė Ruzgienė)
Andrius Ruzgys, 7 kl. (mokytoja Audronė Ruzgienė)
ansambliai –
Giedrė Budriūnaitė, 2 kl. ir Amelija Kaikarytė, 2 kl. (mokytoja Audronė Ruzgienė)
Darija Misiūnaitė, 5 kl., Smiltė Jankauskaitė, 6 kl. ir Andrius Ruzgys, 7 kl. (mokytoja Audronė Ruzgienė)
2018.V.17-20
XVII tarptautinis muzikos konkursas „Paolo Barrasso“
Italijoje
Laureatai:
Ieva Ruzgytė, absolv. Andrius Ruzgys, 7 kl. ir Smiltė Jankauskaitė, 6 kl., I vieta (mokytoja Audronė Ruzgienė)
Andrius Ruzgys, 7 kl., I vieta (mokytoja Audronė Ruzgienė)
Darija Misiūnaitė, 5 kl., I vieta (mokytoja Audronė Ruzgienė)
Smiltė Jankauskaitė, 6 kl., I vieta (mokytoja Audronė Ruzgienė)
Greta Kaukėnaitė, 1 kl., I vieta (mokytoja Audronė Ruzgienė)
2018.V.14
IV respublikinis jaunų neįgaliųjų muzikos atlikėjų konkursas-festivalis „Perliukai“
Vilniuje
Laureatai:
Jolanta Silevičiūtė, 6 kl., A kategorija – muzikos atlikėjai-mėgėjai, I vieta (mokytoja Tamara Gaitanži)
Saulė Aušrinė Kuprytė, 5 kl., A kategorija – muzikos atlikėjai-mėgėjai, III vieta (mokytoja Tamara Gaitanži)
Vitalijus Triberžis, 7 kl., A kategorija – muzikos atlikėjai-mėgėjai, III vieta (mokytoja Tamara Gaitanži)
Arijus Kalinauskas, 3 kl., B kategorija – neįgalieji, siekiantys profesionalumo, III vieta (mokytoja Alma Vadeišienė)
Vilius Kasmočius, 7 kl., B kategorija – neįgalieji, siekiantys profesionalumo, III vieta (mokytoja Virginija Domeikaitė)
2018.V.10
III respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Polifonija ir aš“
Radvilliškio muzikos mokykloje
Laureatas –
Juozas Dubikaltis, 4 kl. (mokytoja Rasa Kulikauskienė)
2018.V.04-05
I respublikinis pianistų konkursas „Piano-Tech“
Kaune
Laureatai:
Greta Kaukėnaitė, 1 kl., A kategorija, I vieta (mokytoja Audronė Ruzgienė)
Darija Misiūnaitė, 5 kl., C kategorija, II vieta (mokytoja Audronė Ruzgienė)
Smiltė Jankauskaitė, 6 kl., C kategorija, III vieta (mokytoja Audronė Ruzgienė)
Andrius Ruzgys, 7 kl., D kategorija, III vieta (mokytoja Audronė Ruzgienė)
2018.V.04
Tarptautinis Algirdo Ločerio akordeonistų konkursas
Biržuose
Laureatai:
Justina Trainauskaitė, 3 kl., A2 kategorija, II vieta (mokytoja Asta Žeromskienė)
Matas Kochanka, 4 kl., A2 kategorija, III vieta (mokytoja Alma Vadeišienė)
Kaja Valeikaitė, 5 kl., A2 kategorija, III vieta (mokytoja Asta Žeromskienė)
2018.IV.28
III respublikinis muzikos ir meno mokyklų stygininkų solistų konkursas „Perpetuum mobile“
Vilniaus muzikos mokykloje „Lyra“
Laureatai:
Matas Packevičius, 2 kl., gitara (mokytojas Gytis Žukauskas)
Dominyka Kaušpėdaitė, 4 kl., smuikas (mokytoja Meilė Ambrasienė)

Diplomantai –
Rugilė Damzenaitė, 2 kl., smuikas (mokytojas Gytis Žukauskas)
Rebeka Labakojytė, 2 kl., smuikas (mokytojas Gytis Žukauskas)
Augustė Trainauskaitė, 2 kl., violončelė (mokytojas Evaldas Petkus)
Beatričė Vainauskaitė, 3 kl., smuikas (mokytoja Mirolanda Januškevičienė)
2018.IV.28
V respublikinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pavasario spalvos 2018“
Nemenčinės muzikos mokykloje
Laureatas –
Matas Kochanka, 4 kl. (mokytoja Alma Vadeišienė)

Diplomantė –
Karina Guižauskaitė, 3 kl. (mokytoja Alma Vadeišienė)
2018.IV.27
XVIII respublikinis fortepijoninių ansamblių konkursas „Skambinu su draugu“
Elektrėnų meno mokykloje
Laureatai –
Austėja Budrikytė, 6 kl. ir Emilė Kulikauskaitė, 6 kl., (mokytoja Daiva Valackienė)

Diplomantai –
Gabrielė Galvelytė, 6 kl. ir Justė Kulikauskaitė, 6 kl. (mokytoja Rima Bagotyrienė)
2018.IV.21
VI jaunųjų dainininkų konkursas „Vivace vocale“
Vilniaus muzikos mokykloje „Lyra“
Emilis Vinks, 1 kl., A kategorija, I vieta (mokytojas Rolandas Aidukas, koncertmeisterė Aušra Varnelienė)
Radvilė Dėnaitė, 2 kl., B kategorija, I vieta (mokytojas Dmitrijus Afanasjevas, koncertmeisterė Aušra Varnelienė)
Ignacy Edvard Neverovič, 5 kl., C kategorija, I vieta (mokytojas Rolandas Aidukas, koncertmeisterė Aušra Varnelienė)
Ieva Afanasjeva, 6 kl., D kategorija, I vieta (mokytojas Rolandas Aidukas, koncertmeisterė Aušra Varnelienė)
Paulina Maleckaitė, 6 kl., E kategorija, I vieta (mokytoja Aušra Cicėnaitė, koncertmeisterė Erika Visockienė)
Deniza Semeniuk, 3 kl., B kategorija, II vieta (mokytojas Dmitrijus Afanasjevas, koncertmeisterė Aušra Varnelienė)
Karol Valentonovič, 2 kl., C kategorija, II vieta (mokytojas Dmitrijus Afanasjevas, koncertmeisterė Aušra Varnelienė)
Izabelė Orlovska, 5 kl., C kategorija, II vieta (mokytojas Aušra Cicėnaitė, koncertmeisterė Erika Visockienė)
Kasparas Žilinskas, 3 kl., D kategorija, II vieta (mokytojas Rolandas Aidukas, koncertmeisterė Aušra Varnelienė)
Evaldas Janovič, 7 kl., E kategorija, II vieta (mokytoja Aušra Cicėnaitė, koncertmeisterė Erika Visockienė)
Nikoletė Grabovskytė, 2 kl., B kategorija, III vieta (mokytoja Saulutė Atminienė, koncertmeisterė Živilė Survilaitė)
Agnieška Tarlikovskaja, 4 kl., D kategorija, III vieta (mokytojas Rolandas Aidukas, koncertmeisterė Aušra Varnelienė)
Greta Maceikianec, 5 kl., D kategorija, III vieta (mokytoja Saulutė Atminienė, koncertmeisterė Živilė Survilaitė)
Gintarė Matkevičiūtė, 6 kl., E kategorija, III vieta (mokytoja Aušra Cicėnaitė, koncertmeisterė Erika Visockienė)
Diplomantai –
Norvilė Stonytė, 6 kl., E kategorija (mokytoja Aušra Cicėnaitė, koncertmeisterė Erika Visockienė)
2018.IV.21
Lietuvos jaunųjų atlikėjų festivalis-konkursas „Linksmieji pasažai“
Vilniaus mokytojų namuose
Laureatai:
Juozas Dubikaltis, 4 kl., fortepijonas (mokytoja Rasa Kulikauskienė)
Andrius Ruzgys, 7 kl., fortepijonas (mokytoja Audronė Ruzgienė)
Gabrielė Galvelytė, 6 kl. ir Justė Kulikauskaitė, 6 kl. (mokytoja Rima Bagotyrienė)
2018.IV.21
I klasikinės gitaros konkursas „Banguojančios stygos“
Palangos Stasio Vainiūno meno mokykloje
Laureatai:
Matas Packevičius, 2 kl., I vieta (mokytojas Gytis Žukauskas)
Rebeka Labakojytė, 2 kl., III vieta (mokytojas Gytis Žukauskas)
2018.IV.20
II respublikinis jaunųjų atlikėjų festivalis-konkursas „Skambėk, pavasarėli“
Vilniuje
Diplomantė –
Kamilia Petikonytė, 2 kl., fortepijonas, A kategorija (mokytoja Elžbieta Pilecka)
2018.IV.16-19
XVI tarptautinis akordeonistų solistų konkursas „Naujene 2018“
Daugpilyje (Latvija)
Laureatas –
Matas Kochanka, 4 kl., akordeonas, III vieta (mokytoja Alma Vadeišienė)
2018.IV.18
II respublikinis antrojo instrumento (fortepijono) festivalis-konkursas „Pavasario garsai“
Rumšiškių kultūros centre
Laureatai:
Adrija Meilūnaitė, 4 kl., chorinis dainavimas (mokytoja Audronė Ruzgienė)
Dorotėja Petrauskaitė, 6 kl., chorinis dainavimas (mokytoja Audronė Ruzgienė
2018.IV.14
IV respublikinis Miko Vaitkevičiaus lengvosios ir džiazo muzikos festivalis-konkursas
Vilniaus muzikos mokykloje „Lyra“
Laureatai:
Erikas Krivelis, 6 kl., elektrinė gitara, Grand Prix (mokytojas Aleksandr Liutvinskij)
Indrė Kamarauskaitė, 7 kl., estradinis dainavimas, Grand Prix (mokytojas Stasys Šaltenis)
Miglė Malkevičiūtė, 4 kl., estradinis dainavimas, I vieta (mokytoja Vytautė Pupšytė)
Vanesa Matulevič, 7 kl., estradinis dainavimas, I vieta (mokytojas Algirdas Masevičius)
Eivan Panin, 4 kl., sintezatorius ir Paula Panina, 6 kl., sintezatorius – II vieta (mokytojas Gintaras Mameniškis)
Rūta Savkinaitė, 4 kl., estradinis dainavimas, II vieta (mokytoja Vytautė Pupšytė)
Julija Čiapaitė, 5 kl., estradinis dainavimas, II vieta (mokytoja Vytautė Pupšytė)
Monika Lažinskaitė, 5 kl., estradinis dainavimas, II vieta (mokytojas Stasys Šaltenis)
Dominykas Liberis, 7 kl., klarnetas, II vieta (mokytojas Danielius Žimkus)
Guoda Šadenytė, 1 kl., estradinis dainavimas, III vieta (mokytoja Vytautė Pupšytė)
Gerda Stepanavičiūtė, 2 kl., estradinis dainavimas, III vieta (mokytoja Vytautė Pupšytė)
Deivilė Povilėnaitė, 3 kl., estradinis dainavimas, III vieta (mokytoja Vytautė Pupšytė)
Urtė Vaitkūnaitė, 6 kl., estradinis dainavimas, III vieta (mokytoja Vytautė Pupšytė)
birbynių ansamblis:
Gabrielius Šlekaitis, absolventas, Titas Kazlauskas, 6 kl., Aleksas Balčiūnas, 5 kl., Ignat Karpenkov, 4 kl., Eimantas Garncevas, 6 kl. ir Donatas Liubinas, 3 kl., fortepijonas – III vieta (mokytojas Darius Trimonis, mokytojas Rimantas Jurkonis)
saksofonų ansamblis:
Dovilas Savickas, 7 kl., Jokūbas Navarskas, 7 kl., Dovydas Visockis, 7 kl. ir Mantas Rimkevičius, 6 kl. – III vieta (mokytojas Danielius Žimkus)
2018.IV.14
I tarptautinis fortepijoninių duetų konkursas „Forte-Duo“
Šakių rajono meno mokykloje
Laureatai:
Giedrė Budriūnaitė, 2 kl., ir Amelija Kaikarytė, 2 kl. – A kategorija, III vieta (mokytoja Audronė Ruzgienė)
Darija Misiūnaitė, 5 kl., Smiltė Jankauskaitė, 6 kl. ir Andrius Ruzgys, 7 kl. – C kategorija, III vieta (mokytoja Audronė Ruzgienė)
2018.IV.11-12
IX tarptautinis Noros Novik kamerinės muzikos konkursas
Marupes muzikos ir meno mokykloje (Latvija)
Laureatai:
Austėja Budrikytė, 6 kl., fortepijonas ir Emilė Kulikauskaitė, 6 kl., fortepijonas (mokytoja Daiva Valackienė)

Diplomantai –
Gabrielė Galvelytė, 6 kl., fortepijonas ir Justė Kulikauskaitė, 6 kl., fortepijonas (mokytoja Rima Bagotyrienė)
2018.IV.05
Lietuvos nacionalinis akordeonistų konkursas „Šiauliai 2018“
Šiauliuose
Laureatai:
Karol Pavlovski, 1 kl., A8 kat. II vieta (mokytoja Asta Žeromskienė)
Justina Trainauskaitė, 3 kl., A12 kat. III vieta (mokytoja Asta Žeromskienė)

Diplomantai –
Kaja Valeikaitė, 5 kl., A14 kat. (mokytoja Asta Žeromskienė)
2018.III.29
Respublikinis muzikos ir meno mokyklų baigiamųjų klasių solfedžio konkursas
Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokykloje
Laureatai:
Rokas Šakys, 7 kl., fortepijonas, I vieta (mokytoja Nadežda Dambrauskienė)
Aistė Dirginčiūtė, 7 kl., fortepijonas, II vieta (mokytoja Nadežda Dambrauskienė)
2018.III.24
II lietuviškų dainų atlikėjų konkursas „Lietuva – skambėki dainose“
Vilniaus muzikos mokykloje „Lyra“
Laureatai:
Kasparas Žilinskas, 3 kl., C kat. III vieta (mokytojas Rolandas Aidukas, koncertmeisterė Aušra Varnelienė)
Paulina Maleckaitė, 6 kl., C kat. II vieta (mokytoja Aušra Cicėnaitė, koncertmeisterė Erika Visockienė)
Aistė Kriaučiūnaitė, 7 kl., D kat. II vieta (mokytojas Dmitrijus Afanasjevas, koncertmeisterė Aušra Varnelienė)

Diplomantai –
Ignacy Edvard Neverovič, 5 kl., B kat. (mokytojas Rolandas Aidukas, koncertmeisterė Aušra Varnelienė)
2018.III.24
IV Lietuvos mokinių konkursas „Muzikos olimpas“
Vilniaus muzikos mokykloje „Lyra“
Laureatai:
Rugilė Neverauskaitė, fleita, 4 kl., I vieta (mokytoja Loreta Rutkauskaitė, mokytoja Elvyra Pakalnienė, mokytoja Justina Paltanavičiūtė)
Aistė Dirginčiūtė, fortepijonas, 7 kl., III vieta (mokytoja Alla Raškevičienė, mokytoja Nadežda Dambrauskienė, mokytoja Jolanta Vaišvilienė)

Diplomantai –
Atėnė Čepukaitė, fortepijonas, 2 kl. (mokytoja Tatjana Šlaustienė, mokytoja Renata Deltuvienė Bakutė)
2018.III.17
VII respublikinis jaunųjų atlikėjų festivalis-konkursas „Judantis pasaulis“
Vilniaus Karoliniškių muzikos mokykloje
Laureatai –
Paulina Jankovska, fortepijonas, 2 kl. (mokytoja Rima Bagotyrienė)

Diplomantai –
Mantas Baškevičius, fortepijonas, 2 kl. (mokytoja Daiva Valackienė)
ansamblis: Darija Misiūnaitė, fortepijonas, 5 kl., Smiltė Jankauskaitė, fortepijonas, 6 kl., Andrius Ruzgys, fortepijonas, 7 kl. (mokytoja Audronė Ruzgienė)
2018.III.10
Respublikinis muzikos ir meno mokyklų solfedžio konkursas „Kaunas-2018“
Kauno Juozo Gruodžio konservatorijoje
Diplomantai –
Gabrielė Levickytė, 6 kl., chorinis dainavimas (mokytoja Dalia Puišienė)
2018.II.27
XV Lietuvos jaunųjų pianistų konkursas „Etiudas ir ne tik“
Alytaus rajono meno ir sporto mokykloje, Dauguose
Laureatai:
Gabrielė Bajarūnaitė, fortepijonas, 3 kl. (mokytoja Audronė Ruzgienė)
Smiltė Jankauskaitė, fortepijonas, 6 kl. (mokytoja Audronė Ruzgienė)
2018.II.23
III tarptautinis Veronikos Vitaitės fortepijoninių ansamblių konkursas
Utenos meno mokykloje
Laureatai –
Gabrielė Galvelytė, 6 kl. ir Justė Kulikauskaitė, 6 kl., ansamblis – diplomo „Už geriausiai atliktą lietuvių kompozitoriaus kūrinį“ laimėtojas (mokytoja Rima Bagotyrienė)

Diplomantai:
Austėja Budrikytė, 6 kl. ir Emilė Kulikauskaitė, 6 kl. (mokytoja Daiva Valackienė)
Darija Misiūnaitė, 5 kl., Smiltė Jankauskaitė, 6 kl. ir Andrius Ruzgys, 7 kl. (mokytoja Audronė Ruzgienė)
2018.II.03
III Lietuvos jaunųjų pianistų konkursas „Mažieji virtuozai“
Vilniaus muzikos mokykloje „Lyra“
Laureatai:
Greta Kaukėnaitė, 1 kl. (mokytoja Audronė Ruzgienė)
Julija Porchun, 1 kl. (mokytoja Rasa Kulikauskienė)
Mila Sideravičiūtė, 1 kl. (mokytoja Daiva Valackienė)
Paulina Jankovska, 2 kl. (mokytoja Rima Bagotyrienė)
Livija Banytė, 3 kl. (mokytoja Dalia Želvienė)
Juozas Dubikaltis, 4 kl. (mokytoja Rasa Kulikauskienė)

Diplomantai:
Rugilė Bindokaitė, 1 kl. (mokytoja Janina Puodžiukienė)
Elžbieta Jablonska, 2 kl. (mokytoja Alla Raškevičienė)
Emilis Skrolis, 3 kl. (mokytoja Vitalija Stasiulienė)
Kotryna Nareikaitė, 4 kl. (mokytoja Vitalija Stasiulienė)
Akvilė Saltanavičiūtė, 4 kl. (mokytoja Ramunė Dačinskienė)
2018.I.27
II respublikinis styginių instrumentų festivalis-konkursas „Romantikų įkvėpti“
Trakų meno mokykloje
Laureatai:
Dominyka Kaušpėdaitė, smuikas, 4 kl. (mokytoja Meilė Ambrasienė, koncertmeisterė Daiva Valackienė)
Laurynas Zajončkovskis, smuikas, 7 kl. (mokytoja Meilė Ambrasienė, koncertmeisterė Daiva Valackienė)
2018.I.27
I respublikinis muzikos ir meno mokyklų akordeono muzikos konkursas „Greiti pirštai“
Vilniaus muzikos mokykloje „Lyra“
Laureatai :
Justina Trainauskaitė, 3 kl., A1 kat. II vieta (mokytoja Asta Žeromskienė)
Adelė Voverytė, 4 kl., A1 kat. II vieta (mokytoja Liudmila Vindzberg)
Justinas Pranaitis, 4 kl., B kat. II vieta (mokytoja Liudmila Vindzberg)
Konstancja Zinkevič, 3 kl., A1 kat. III vieta (mokytoja Nadežda Jacko)
Karina Guižauskaitė, 3 kl., A2 kat. III vieta (mokytoja Alma Vadeišienė)
Faustas Tarvydas, 3 kl., B kat. III vieta (mokytojas Saulius Subačius)
Augustas Kniška, 5 kl., B kat. III vieta (mokytoja Liudmila Vindzberg)
2017.XII.15
VII respublikinis instrumentinės muzikos konkursas „Žiemos pasaka“
Švenčionėlių meno mokykloje
Laureatai –
Paulina Jankovska, 2 kl. (mokytoja Rima Bagotyrienė)

Diplomantai –
Julija Porchun, 1 kl. (mokytoja Rasa Kulikauskienė)
2017.XII.02
XI tarptautinis jaunųjų talentų konkursas „Tautiniai akcentai muzikoje“
Vilniaus Karoliniškių muzikos mokykloje
Laureatai:
Ieva Afanasjeva, solinis dainavimas, 6 kl., I vieta A1 kategorijoje (mokytojas Rolandas Aidukas, koncertmeisterė Aušra Varnelienė)
Kamilė Prusevičiūtė, solinis dainavimas, 7 kl., I vieta A2 kategorijoje (mokytojas Rolandas Aidukas, koncertmeisterė Aušra Varnelienė)
Dominykas Liberis (klarnetas, 7 kl.) ir Dovilas Savickas (saksofonas, 7 kl.), II vieta E2 kategorijoje (mokytojas Danielius Žimkus)
Neda Petrūnaitė, kanklės, 7 kl., II vieta C2 kategorijoje (mokytoja Vida Palubinskienė, koncertmeisterė Elžbieta Pilecka)
Ugnė Čičinskaitė, fortepijonas, 4 kl., III vieta B2 kategorijoje (mokytoja Snieguolė Jogėlienė)
Džiugas Jomantas, fortepijonas, 5 kl., III vieta B2 kategorijoje (mokytoja Izolda Bartusevičienė)
Liudmila Kuzibaeva, fortepijonas, 5 kl., III vieta B2 kategorijoje (mokytoja Agnė Ragauskienė)
Aistė Dirginčiūtė, fortepijonas, 7 kl., III vieta B2 kategorijoje (mokytoja Alla Raškevičienė)
Rugilė Neverauskaitė, fleita, 4 kl., III vieta D2 kategorijoje (mokytoja Loreta Rutkauskaitė, koncertmeisterė Rasa Kulikauskienė)
Matas Stankevičius (saksofonas) ir Viltė Stankevičiūtė (fortepijonas), III vieta E1 kategorijoje (mokytojas Danielius Žimkus, mokytoja Rima Bagotyrienė)

Diplomantai:
Karina Guižauskaitė, akordeonas, 3 kl., C1 kategorija (mokytoja Alma Vadeišienė)
Jelizaveta Končanina, kanklės, 4 kl., C1 kategorija (mokytoja Vida Palubinskienė, koncertmeisterė Elžbieta Pilecka)
Aurėja Senkevičiūtė, fleita, 4 kl., D1 kategorija (mokytoja Loreta Rutkauskaitė, koncertmeisterė Rasa Kulikauskienė)
2017.XII.02
V tarptautinis populiariosios dainos konkursas „Muzikos arena“
Vilniaus Karoliniškių muzikos mokykloje
Laureatai –
Hubert Jakub Neverovič, solinis dainavimas, 6 kl., II vieta A kategorijoje (mokytojas Rolandas Aidukas)
2017.XI.28–XII.01
IV tarptautinis klasikinės muzikos atlikėjų konkursas „Sonorum Kaunas–2017“
Kaune
Laureatai –
Justina Trainauskaitė, akordeonas, 3 kl., II vieta (mokytoja Asta Žeromskienė)
2017.XI.24
I respublikinis akordeonistų konkursas „Musica Enigma“
Alytaus muzikos mokykloje
Laureatai:
Evija Krauklytė, 2 kl., III vieta (mokytoja Nadežda Jacko)
2017.V.5
I tarptautinis Algirdo Ločerio akordeonininkų konkursas
Biržuose
Laureatai:
Justina Trainauskaitė, 2 kl., I vieta (mokytoja Asta Žeromskienė)
Matas Kochanka, 3 kl., II vieta (mokytoja Alma Vadeišienė)
Adelė Voverytė, 3 kl., II vieta (mokytoja Liudmila Vindzberg)
Kaja Valeikaitė, 4 kl., II vieta (mokytoja Asta Žeromskienė)
Artiom Karpenkov, 7 kl., III vieta (mokytoja Liudmila Vindzberg)
2017.IV.28
Respublikinis fortepijoninių ansamblių konkursas „Skambinu su draugu“
Elektrėnų meno mokykloje
Laureatai –
Gabrielė Galvelytė, 5 kl. ir Justė Kulikauskaitė, 5 kl. (mokytoja Rima Bagotyrienė)

Diplomantai –
Austėja Budrikytė, 5 kl. ir Emilė Kulikauskaitė, 5 kl. (mokytoja Daiva Valackienė)
2017.IV.27-28
V respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Musica Amabile“
Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetėje muzikos mokykloje
Laureatai:
Elena Kuckailytė, 1 kl. (mokytoja Agnė Ragauskienė)
Juozas Dubikaltis, 3 kl. (mokytoja Rasa Kulikauskienė)
Aistė Neverdauskaitė, 4 kl. (mokytoja Vitalija Stasiulienė)

Diplomantai:
Džiugas Jomantas, 4 kl. (mokytoja Izolda Bartusevičienė)
Emilija Kijkovaitė, 4 kl. (mokytoja Agnė Ragauskienė)
Darija Misiūnaitė, 4 kl. (mokytoja Audronė Ruzgienė)
Smiltė Jankauskaitė, 5 kl. (mokytoja Audronė Ruzgienė)
2017.IV.23
IV respublikinis muzikos ir meno mokyklų stygininkų lietuviškos pjesės konkursas, skirtas pedagogo Tado Šerno atminimui ir Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokyklos 50-mečiui
Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokykloje
Laureatas –
Laurynas Zajončkovskis, 6 kl., konkurso laureatas, diplomo „Už geriausiai atliktą T. Šerno kūrinį“ laimėtojas (mokytoja Meilė Ambrasienė, Daiva Valackienė)

Diplomantai:
Beatričė Vainauskaitė, 2 kl. (mokytoja Mirolanda Januškevičienė, koncertmeisterė Ramunė Dačinskienė)
Dominyka Kaušpėdaitė, 3 kl. (mokytoja Meilė Ambrasienė, koncertmeisterė Daiva Valackienė)
2017.IV.23
III respublikinis muzikos ir meno mokyklų instrumentinių ansamblių festivalis „Mokytojas ir mokinys“
Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokykloje
Diplomas „Už muzikinio žanro interpretaciją“ –
ansamblis: Andrius Ruzgys, 6 kl., Ieva Ruzgytė ir mokytoja Audronė Ruzgienė
2017.IV.22
IV respublikinis muzikos ir meno mokyklų papildomo instrumento (fortepijono) konkursas „Iš muzikos lobių skrynios“
Vilniiaus Karoliniškių muzikos mokykloje
Laureatai –
Milda Zablockytė, 3 kl. (antrojo instrumento mokytoja Erika Visockienė)

Diplomantai –
Gabrielė Levickytė, 5 kl. (antrojo instrumento mokytoja Snieguolė Jogėlienė)
2017.IV.10-12
XII tarptautinis akordeonistų konkursas „Ascoltate 2017“
Kaune
Laureatai –
Justina Trainauskaitė, 2 kl., A2 kat. II vieta (mokytoja Asta Žeromskienė)
Kaja Valeikaitė, 4 kl., A2 kat. II vieta (mokytoja Asta Žeromskienė)
2017.IV.3-7
XV tarptautinis akordeonistų solistų konkursas „Naujene 2017“
Daugpilyje (Latvija)
Laureatai –
Matas Kochanka, 3 kl., III vieta (mokytoja Alma Vadeišienė)
2017.IV.5
VII respublikinis antrojo instrumento (fortepijono) festivalis-konkursas „Pavasario garsai“
Kaišiadorių meno mokykloje
Laureatai:
Adrija Meilūnaitė, 3 kl. (mokytoja Audronė Ruzgienė)
Dorotėja Petrauskaitė, 5 kl. (mokytoja Audronė Ruzgienė)
2017.IV.2
Pirmasis respublikinis bendrojo fortepijono jaunųjų atlikėjų konkurso „Fortepijoninės noveletės 2017“
Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetėje muzikos mokykloje
Laureatė –
Adrija Meilūnaitė, 3 kl., 3 vieta (mokytoja Audronė Ruzgienė)

Diplomantė –
Dorotėja Petrauskaitė, 5 kl. (mokytoja Audronė Ruzgienė)
2017.IV.1
I respublikinis Šakių miesto pianistų konkursas
Šakiuose
Laureatai:
Darija Misiūnaitė, 4 kl., II vieta (mokytoja Audronė Ruzgienė)
Smiltė Jankauskaitė, 5 kl., II vieta (mokytoja Audronė Ruzgienė)
2017.III.28-31
Tarptautinis ir respublikinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2017“
Vilniuje
Laureatai:
Justina Trainauskaitė, 2 kl., respublikiniame konkurse A kat. II vieta, tarptautiniame konkurse A kat. III vieta (mokytoja Asta Žeromskienė)
Titas Trusovas, 5 kl., respublikiniame konkurse B kat. III vieta (mokytoja Asta Žeromskienė)
2017.III.25
Lietuvos muzikos ir meno mokyklų styginių instrument atlikėjų konkursas „Diena su lietuviška pjese“
Vilniaus Karoliniškių muzikos mokykloje
Laureatai:
Dominyka Kaušpėdaitė, 3 kl., A gr. III vieta (mokytoja Meilė Ambrasienė)
Laurynas Zajončkovskis, 6 kl., B gr. II vieta (mokytoja Meilė Ambrasienė)
2017.III.18
Trečiasis Lietuvos mokinių konkursas „Muzikos olimpas“
Vilniiaus muzikos mokykloje „Lyra“
Laureatė –
Rugilė Neverauskaitė, 3 kl., 3 vieta (mokytoja Loreta Rutkauskaitė, mokytoja Elvyra Pakalnienė)
2017.III.17-19
XIII nacionalinis Jono Švedo konkursas
Vilniuje
Diplomantas –
Gytis Motiejaitis, 3 kl. (mokytojas Darius Trimonis, koncertmeistrė Tatjana Šlaustienė)
2017.III.18
VI Lietuvos jaunųjų atlikėjų festivalis-konkursas „Judančio pasaulio ritmais“
Vilniaus Karoliniškių muzikos mokykloje
Laureatai:
Paulina Jankovska, 1 kl. (mokytoja Rima Bagotyrienė)
Emilija Kijkovaitė, 4 kl. (mokytoja Agnė Ragauskienė)
Darija Misiūnaitė, 4 kl. (mokytoja Audronė Ruzgienė)
Smiltė Jankauskaitė, 5 kl. (mokytoja Audronė Ruzgienė)
Paulina Jankovska, 1 kl. ir Miglė Apčelauskaitė, 2 kl. (mokytoja Rima Bagotyrienė)
2017.III.04
VII Lietuvos jaunųjų pianistų šiuolaikinės fortepijoninės muzikos konkursas „Šypsenėlė“
Vilniaus muzikos mokykloje „Lyra“
Laureatai:
Paulina Jankovska, 1 kl. (mokytoja Rima Bagotyrienė)
Emilė Kulikauskaitė, 5 kl. (mokytoja Daiva Valackienė)
Gabrielė Galvelytė, 5 kl. ir Justė Kulikauskaitė 5 kl. (mokytoja Rima Bagotyrienė)
Austėja Budrikytė, 5 kl. ir Emilė Kulikauskaitė 5 kl. (mokytoja Daiva Valackienė)

Diplomantai:
Mantas Baškevičius, 1 kl. (mokytoja Daiva Valackienė)
Elena Kuckailytė, 1 kl. (mokytoja Agnė Ragauskienė)
Olivija Kriščiukaitytė, 2 kl. (mokytoja Alla Raškevičienė)
Gabrielė Bajarūnaitė, 2 kl. (mokytoja Audronė Ruzgienė)
Matas Serksnas, 2 kl. (mokytoja Janina Puodžiukienė)
Viltė Stankevičiūtė, 3 kl. (mokytoja Rima Bagotyrienė)
Ugnė Čičinskaitė, 3 kl. (mokytoja Snieguolė Jogėlienė)
Darija Misiūnaitė, 4 kl. (mokytoja Audronė Ruzgienė)
Emilija Kijkovaitė, 4 kl. (mokytoja Agnė Ragauskienė)
Smiltė Jankauskaitė, 5 kl. (mokytoja Audronė Ruzgienė)
Aistė Dirginčiūtė, 6 kl. (mokytoja Alla Raškevičienė)
Elzė Nikolajevaitė, 3 kl. ir Akvilė Saltanavičiūtė, 3 kl. (mokytoja Ramunė Dačinskienė)
2017.II.24
Tarptautinis Veronikos Vitaitės fortepijoninių ansamblių konkursas
Utenos muzikos mokykloje
Laureatai –
Austėja Budrikytė, 5 kl. ir
Emilė Kulikauskaitė, 5 kl. (mokytoja Daiva Valackienė)

Diplomantai –
Gabrielė Galvelytė, 5 kl. ir
Justė Kulikauskaitė, 5 kl. (mokytoja Rima Bagotyrienė)
2017.II.23
XIV respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Linksmos natos“
Alytaus r. meno ir sporto mokykloje (Dauguose)
Laureatė –
Smiltė Jankauskaitė, 5 kl. (mokytoja Audronė Ruzgienė)

Diplomantai:
Gabrielė Bajarūnaitė, 2 kl. (mokytoja Audronė Ruzgienė)
Darija Misiūnaitė, 4 kl. (mokytoja Audronė Ruzgienė)
Nuotrauka
2017.II.18
Respublikinis jaunųjų dainininkų konkursas
Vilniiaus muzikos mokykloje „Lyra“
Laureatė –
Kamilė Prusevičiūtė, 6 kl., C kat. (mokytojas Rolandas Aidukas, koncertmeisterė Aušra Varnelienė)
2017.II.17
II tarptautinis akordeonistų konkursas „Liepsnojantys akordeonai 2017“
Kupiškio meno mokykloje
Laureatai:
Adelė Voverytė, 3 kl., A kat. III vieta (mokytoja Liudmila Vindzberg)
Artiom Karpenkov, 7 kl., C kat. II vieta (mokytoja Liudmila Vindzberg)
Patrycija Kostiukevič, 6 kl., C kat. III vieta (mokytojas Saulius Subačius)
2017.I.28
I respublikinis styginių instrumentų festivalis-konkursas „Romantikų įkvėpti“
Trakų meno mokykloje
Laureatas –
Laurynas Zajančkovskis (smuikas), 6 kl. (mokytoja Meilė Ambrasienė, koncertmeisterė Daiva Valackienė)

Diplomantas –
smuikininkų ansamblis: Dominyka Švabovič, Katažyna Stefanovič, Laurynas Zajančkovskis, Dominyka Kaušpėdaitė, Liepa Lajauskaitė, Dorotėja Bagočiūtė, Agnieška Stefanovič (mokytoja Meilė Ambrasienė, koncertmeisterė Daiva Valackienė)
2017.I.4-8
VII tarptautinis folkloro, šokių ir muzikos festivalis-konkursas „Dresden Wintersterne 2017“
Dresdene (Vokietija)
Laureatas –
Edgaras Polionis (akordeonas), 7 kl., I vieta (mokytoja Nadežda Jacko)
2016.XI.12
X tarptautinis jaunųjų talentų konkursas „Tautiniai akcentai muzikoje“
Vilniaus Karoliniškių muzikos mokykloje
Laureatai:
Ieva Afanasjeva (solinis dainavimas), 5 kl., I vieta (mokytojas Rolandas Aidukas, koncertmeisterė Aušra Varnelienė)
Aistė Dirginčiūtė (fortepijonas), 6 kl., II vieta (mokytoja Alla Raškevičienė)
Matas Kochanka (akordeonas), 3 kl., II vieta (mokytoja Alma Vadeišienė)
Neda Petrūnaitė (kanklės), 6 kl., II vieta (mokytoja Vida Palubinskienė, koncertmeisterė Elžbieta Pilecka)
Edgaras Polionis (akordeonas), 7 kl., II vieta (mokytoja Nadežda Jacko)
Gabrielė Šiurkutė (fleita), 5 kl., II vieta (mokytoja Loreta Rutkauskaitė, koncertmeisterė Rasa Kulikauskienė)
Laurynas Zajončkovskis (smuikas), 6 kl., II vieta (mokytoja Meilė Ambrasienė, koncertmeisterė Daiva Valackienė)
fortepijono ansamblis – Emilija Kijkovaitė, 4 kl. ir Džiugas Jomantas, 4 kl., II vieta (mokytojos Agnė Ragauskienė ir Izolda Bartusevičienė)
Livija Banytė (fortepijonas), 2 kl., III vieta (mokytoja Dalia Želvienė)
Jelizaveta Končanina (kanklės), 3 kl., III vieta (mokytoja Vida Palubinskienė, koncertmeisterė Elžbieta Pilecka)
Kamilia Petikonytė (fortepijonas), 1 kl., III vieta (mokytoja Elžbieta Pilecka)
Sabina Siniavska (kanklės), 7 kl., III vieta (mokytoja Vida Palubinskienė, koncertmeisterė Elžbieta Pilecka)
Danielė Šiurkutė (fleita), 5 kl., III vieta (mokytoja Loreta Rutkauskaitė, koncertmeisterė Rasa Kulikauskienė)
ansamblis – Dominykas Liberis (klarnetas), 7 kl. ir Patrycija Kostiukevič (fortepijonas), 7 kl., III vieta (mokytojai Danielius Žimkus ir Rima Bagotyrienė)

Diplomantai –
fleitų ansamblis: Aušrinė Budrikytė, Gerda Grinkevičiūtė, Brigita Baliulevičiūtė, Danielė Šiurkutė, Gabrielė ŠiurkutėEmilija Daukševič (mokytoja Loreta Rutkauskaitė)
2016.XI.12
Tarptautinis vaikų ir jaunimo vokalinės muzikos festivalis-konkursas „Space‑2016“
Vilniuje
Laureatė –
Eva Navickaitė, 7 kl., II vieta (mokytojas Stasys Šaltenis)
2016.X.22
Tarptautinis muzikos ir meno mokyklų jaunųjų akordeonistų festivalis-konkursas, skirtas Vaclovui Furmanavičiui atminti
Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokykloje
Laureatai:
Justina Trainauskaitė, 2 kl. (mokytoja Asta Žeromskienė)
Matas Kochanka, 3 kl. (mokytoja Alma Vadeišienė)
Vykandas Šinkevičius, 4 kl. (mokytoja Liudmila Vindzberg)
Artiom Karpenkov, 7 kl. (mokytoja Liudmila Vindzberg)
Diplomantai:
Jana Šulskytė, 4 kl. (mokytoja Alma Vadeišienė)
2016.VI.
Tarptautinis akordeonininkų konkursas „Rimini Fest 2016“
Italijoje
Laureatai:
Edgaras Polionis, 6 kl., II vieta (mokytoja Nadežda Jacko)
2016.VI.2-5
VI tarptautinis pianistų konkursas „Andrea Baldi“
Bolonijoje (Italija)
Laureatai:
Smiltė Jankauskaitė, 4 kl., 2° premija (mokytoja Audronė Ruzgienė)
Darija Misiūnaitė, 3 kl., 3° premija (mokytoja Audronė Ruzgienė)
Andrius Ruzgys, 5 kl., 3° premija (mokytoja Audronė Ruzgienė)
Nuotraukos
2016.V.06
Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Mažieji talentai“
Utenos muzikos mokykloje
Diplomantai –
Liepa Kazakevičiūtė, 3 kl. (mokytoja Rasa Kulikauskienė)
Emilija Kijkovaitė, 3 kl. (mokytoja Agnė Ragauskienė)
2016.IV.30
III respublikinio Miko Vaitkevičiaus lengvosios ir džiazo muzikos festivalis-konkursas
Vilniaus muzikos mokykloje „Lyra“
Grand Prix –
Rugilė Stonkutė, 7 kl. ir Ignas Gagas, 7 kl. (mokytojai Gintaras Mameniškis ir Danielius Žimkus)
Laureatai –
Deivilė Povilėnaitė, 1 kl. (mokytoja Vytautė Pupšytė)
ansamblis: Julius Nikolajevas, 7 kl. ir Antanas Padaiga (mokytojas Rimantas Jurkonis)
Lukas Zajončkovskis, 3 kl. (mokytojas Aleksandras Liutvinskij)
Erna Lygytė, 3 kl. (mokytojas Stasys Šaltenis)
ansamblis: Ignas Gagas, 7 kl., Greta Butkevičiūtė, 7 kl., Domas Pyragas, 7 kl., Patrycija Kostiukevič, 6 kl. (mokytojai Danielius Žimkus ir Birutė Bizevičiūtė)
Diplomantai –
Gabrielius Tumas, 6 kl. (mokytojas Algirdas Masevičius)
Gabrielė Rudzianiec, 6 kl. (mokytojas Algirdas Masevičius)
Viktorija Veršalovičiūtė, 7 kl. (mokytojas Algirdas Masevičius)
Melda Laskauskaitė, 4 kl. (mokytoja Vytautė Pupšytė)
Audrėja Žilinskaitė, 4 kl. (mokytoja Vytautė Pupšytė)
Urtė Vaitkūnaitė, 5 kl. (mokytoja Vytautė Pupšytė)
Vaidilė Aranauskaitė, 6 kl. (mokytoja Vytautė Pupšytė)
2016.IV.29
XVI respublikinis fortepijoninių ansambliųfestivalis-konkursas „Skambinu su draugu“
Elektrėnų meno mokykloje
Laureatai:
Justė Kulikauskaitė, 4 kl. ir Gabrielė Galvelytė, 4 kl. (mokytoja Rima Bagotyrienė)
Austėja Budrikytė, 4 kl. ir Emilė Kulikauskaitė, 4 kl. (mokytoja Daiva Valackienė)
2016.IV.21
I respublikinis profesinės linkmės muzikinio ugdymo modulio jaunųjų atlikėjų konkursas
Vilniaus Algirdo muzikos mokykloje
Diplomantas –
Juozas Dubikaltis, 2 kl. (mokytoja Rasa Kulikauskienė)
2016.IV.21
V populiariosios dainos konkursas „Retro“
Vilniaus Verkių mokykloje – daugiafunkcis centras
Laureatai:
Kamilė Prusevičiūtė, 5 kl., I vieta (mokytojas Rolandas Aidukas)
2016.IV.12
XIV tarptautinis akordeonininkų solistų konkursas „Naujene – 2016“
Daugpilis (Latvija)
Laureatai:
Jana Šulskytė, 3 kl., III vieta (mokytoja Alma Vadeišienė)
Kaja Valeikaitė, 3 kl., III vieta (mokytoja Asta Žeromskienė)
Titas Trusovas, 4 kl., III vieta (mokytoja Asta Žeromskienė)
Daniel Zajančkovski, 4 kl., III vieta (mokytoja Dmitrijs Mihailovs)
Artiom Karpenkov, 6 kl., III vieta (mokytoja Liudmila Vindzberg)
2016.IV.09
II respublikinis muzikos ir meno mokyklų stygininkų solistų konkursas „Perpetuum mobile“
Vilniaus muzikos mokykloje „Lyra“
Laureatas – 
Laurynas Zajončkovskis, 5 kl., III vieta (mokytoja Meilė Ambrasienė)
2016.IV.09
II Lietuvos mokinių konkursas „Muzikos olimpas“
Vilniaus Algirdo muzikos mokykloje
Laureatai:
Emilė Kulikauskaitė, 4 kl., I vieta (mokytojos Daiva Valackienė, Nadežda Dambrauskienė, Jolanta Vaišvilienė)
Justė Kulikauskaitė, 4 kl., I vieta (mokytojos Rima Bagotyrienė, Nadežda Dambrauskienė, Jolanta Vaišvilienė)
Austėja Poškaitė, 7 kl., III vieta (mokytojos Loreta Rutkauskaitė, Elvyra Pakalnienė, Jolanta Vaišvilienė; koncertmeisterė Rasa Kulikauskienė)
2016.IV.09
V Lietuvos jaunųjų pianistų festivalis-konkursas „Judančio pasaulio ritmais“
Vilniaus Karoliniškių muzikos mokykloje
Laureatai:
Saulė Gaspariūnaitė, 1 kl. (mokytoja Rima Bagotyrienė) 
Andrius Ruzgys, 5 kl. (mokytoja Audronė Ruzgienė) 
Patrycija Kostiukevič, 6 kl. (mokytoja Birutė Bizevičiūtė)
2016.IV.02
V Birutės Almonaitytės vaikų ir jaunimo solinio dainavimo festivalis
Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejuje
Diplomas už geriausią lietuvių liaudies dainos atlikimą A kategorijoje
Ievai Afanasjevai, 4 kl. (mokytojas Rolandas Aidukas, koncertmeisterė Aušra Varnelienė)
Diplomas už ryškiausią lietuvių liaudies dainos interpretaciją B kategorijoje
Kamilei Prusevičiūtei, 5 kl. (mokytojas Rolandas Aidukas, koncertmeisterė Aušra Varnelienė)
Diplomas už ryškiausią šiuolaikinio lietuvių kompozitoriaus dainos interpretaciją C kategorijoje
Karenui Verikui, 7 kl. (mokytojas Dmitrijus Afanasjevas, koncertmeisterė Aušra Varnelienė)
2016.III.18
III respublikinis muzikos ir meno mokyklų solfedžio konkursas
Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokykloje
Laureatai –
Julius Nikolajevas, 7 kl., I vieta (mokytoja Nadežda Dambrauskienė)
Gabrielius Šerelis, 7 kl., III vieta (mokytoja Nadežda Dambrauskienė)
2016.III.16
IV respublikiniis jaunųjų pianistų konkursas „...nuo baroko iki romantizmo...“
Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokykloje
Diplomantė –
Laura Raziulytė, 7 kl. (fortepijonas, mokytoja Snieguolė Jogėlienė)
2016.III.10-13
V tarptautinis kamerinių ansamblių konkursas „Muzikinė akvarelė-2016“
Anykščių muzikos mokykloje
Diplomantai –
ansamblis: Gerda Grinkevičiūtė, 7 kl., fleita ir Agota Dūdytė, 7 kl., fortepijonas (mokytojos Loreta Rutkauskaitė ir Rasa Kulikauskienė)
2016.II.27
IV Lietuvos muzikos ir meno mokyklų jaunųjų pianistų etiudų konkursas „Jaunieji virtuozai“
Vilniaus Karoliniškių muzikos mokykloje
Laureatai:
Aistė Dirginčiūtė, 5 kl. (mokytoja Alla Raškevičienė)
2016.II.6
II respublikinis jaunųjų pianistų etiudų konkursas „Mažieji virtuozai“
Vilniaus muzikos mokykloje „Lyra“
Laureatai – 
Viltė Stankevičiūtė, II kl. (mokytoja Rima Bagotyrienė)
Ugnė Čičinskaitė, II kl. (mokytoja Snieguolė Jogėlienė)
Juozas Dubikaltis, II kl. (mokytoja Rasa Kulikauskienė)
Liepa Kazakevičiūtė, III kl. (mokytoja Rasa Kulikauskienė)

Diplomantai –
Kotryna Nareikaitė, I kl. (mokytoja Vitalija Stasiulienė)
Aistė Neverdauskaitė, III kl. (mokytoja Vitalija Stasiulienė)
Darija Misiūnaitė, III kl. (mokytoja Audronė Ruzgienė)

Comments are closed