Pasiekimai 2020

Data – Konkursas/festivalis – Kur vykoMokinys/kolektyvas – Laimėjimas – Mokytojas
2020.XII
XX tarptautinis konkursas-festivalis „Muzika be sienų“
Laureatai –
Akvilė Danilevičiūtė, 3 kl., II vieta (mokytoja Aušra Uždavinienė, koncertmeisterė Erika Visockienė)
2020.XI
Nuotolinis konkursas „Les étoiles de Paris“ 2020 („Paryžiaus žvaigždės“ 2020)
Prancūzijoje
Laureatai –
Kasparas Žilinskas, 5 kl., II vieta (mokytojas Rolandas Aidukas, koncertmeisterė Aušra Varnelienė)
2020.XI
Respublikinis akordeono instrumentinės muzikos ansamblių ir orkestrų konkursas „Plungė-2020“
Plungėje
Laureatai:
ansamblis – Karol Pavlovski, 4 kl. ir Justina Trainauskaitė, 6 kl. (mokytoja Asta Žeromskienė)
2020.XI.21
XIV tarptautinis jaunųjų talentų konkursas „Tautiniai akcentai muzikoje“
Vilniaus Karoliniškių muzikos mokykloje
Laureatai:
Paulina Jankovska, fortepijonas, 5 kl., I vieta B1 kategorijoje (mokytoja Rima Bagotyrienė)
Džiugas Jomantas, fortepijonas, 8 kl., II vieta B2 kategorijoje (mokytoja Izolda Bartusevičienė)
Viltė Vasaitytė, kanklės, 3 kl., II vieta C1 kategorijoje (mokytoja Vida Palubinskienė, koncertmeisterė Elžbieta Pilecka)
fortepijoninis trio – Alicija Grambaitė, Gabrielė Bražinskaitė ir Agota Mickevičiūtė, II vieta E1 kategorijoje (mokytoja Audronė Ruzgienė)
ansamblis – Girmantė Zolubaitė, fleita ir Alvilė Zolubaitė, smuikas, II vieta E1 kategorijoje (mokytoja Loreta Rutkauskaitė, mokytoja Meilė Ambrasienė)
Damian Stankevič, akordeonas, 2 kl., III vieta C1 kategorijoje (mokytoja Alma Vadeišienė)
Sebastijanas Daniel Polionis, akordeonas, 3 kl., III vieta C1 kategorijoje (mokytoja Nadežda Jacko)
Tomaš Južakovas, akordeonas, 3 kl., III vieta C2 kategorijoje (mokytoja Alma Vadeišienė)
Akvilė Danilevičiūtė, solinis dainavimas, 3 kl., III vieta A1 kategorijoje (mokytoja Aušra Uždavinienė, koncertmeisterė Erika Visockienė)
Pijus Paulauskas, saksofonas, 3 kl., III vieta D1 kategorijoje (mokytojas Danielius Žimkus)

Diplomantai:
Ema Bagdonaitė, fortepijonas, 3 kl., B1 kat. (mokytoja Agnė Ragauskienė)
Gretė Kamienaitė, fortepijonas, 5 kl., B1 kat. (mokytoja Agnė Ragauskienė)
Goda Juškevičiūtė, solinis dainavimas, 6 kl., A1 kat. (mokytoja Aušra Uždavinienė, koncertmeisterė Erika Visockienė)
2020.XI.21
Pirmasis tarptautinis pianistų ir fortepijoninių ansamblių konkursas „XX CENTURY MUSIC+“
Kauno 1-ojoje muzikos mokykloje
Laureatai:
fortepijoninis trio – Alicija Grambaitė, Gabrielė Bražinskaitė ir Agota Mickevičiūtė, II vieta (mokytoja Audronė Ruzgienė)
Ema Bagdonaitė, 3 kl., II vieta (mokytoja Agnė Ragauskienė)
2020.XI.15
1–8 klasių jaunųjų pianistų nuotolinis konkursas „Virtualūs pasažai“
Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokykloje
Laureatai:
Gintarė Saltanavičiūtė, 1 kl., II vieta (mokytoja Ramunė Dačinskienė)
Adam Alazzam, 4 kl., II vieta (mokytoja Snieguolė Jogėlienė)
2020.X.27
VIII Lietuvos jaunųjų atlikėjų lietuviškos muzikos konkursas „Atlėk, sakale“
Alytaus muzikos mokykloje
Laureatai:
Sebastijanas Daniel Polionis, 3 kl., I vieta (mokytoja Nadežda Jacko)
Tomaš Južakovas, 3 kl., III vieta (mokytoja Alma Vadeišienė)
2020.X.22-24
III tarptautinis Vaclovo Furmanavičiaus muzikos, meno mokyklų ir konservatorijų akordeonistų konkursas ir festivalis
Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokykloje
Laureatai:
Damian Stankevič, 2 kl., III vieta A1 kategorijoje (mokytoja Alma Vadeišienė)
Joris Jarmalavičius, 4 kl., III vieta A2 kategorijoje (mokytojas Dmitrijs Mihailovs)
Gabrielius Skunčikas, 5 kl., III vieta A2 kategorijoje (mokytojas Dmitrijs Mihailovs)
Sebastijanas Daniel Polionis, 3 kl., laureato diplomas festivalyje (mokytoja Nadežda Jacko)

Diplomantai –
Tomaš Južakovas, 3 kl. (mokytoja Alma Vadeišienė)
2020.X.17
XII Lietuvos jaunųjų dainininkų festivalis-konkursas „Dainų namai“
Vilniaus muzikos mokykloje „Lyra“
Laureatai:
Kasparas Žilinskas, 5 kl., I vieta G1 kategorijoje (mokytojas Rolandas Aidukas, koncertmeisterė Aušra Varnelienė)
Feliksas Oskaras Klimas, 7 kl., I vieta E1 kategorijoje (mokytojas Dmitrijus Afanasjevas, koncertmeisterė Aušra Varnelienė)
Ansamblis „Remeza“, II vieta ansamblių kategorijoje (mokytoja Saulutė Atminienė, koncertmeisterė Živilė Survilaitė)
Esta Gajevskytė, 3 kl., III vieta C1 kategorijoje (mokytoja Eglė Klimaitė, koncertmeisterė Elžbieta Pilecka)
Radvilė Dėnaitė, 5 kl., III vieta D1 kategorijoje (mokytojas Dmitrijus Afanasjevas, koncertmeisterė Aušra Varnelienė)
Greta Maceikianec, 8 kl., III vieta F1 kategorijoje (mokytoja Saulutė Atminienė, koncertmeisterė Živilė Survilaitė)
2020.X.17
V respublikinis Miko Vaitkevičiaus lengvosios ir džiazo muzikos festivalis-konkursas
Vilniaus muzikos mokykloje „Lyra“
Laureatai:
Rūta Savkinaitė, Didysis prizas (mokytoja Ieva Paniulaitytė)
Agata Paškevič, Eivan Panin ir Eimantas Kazlauskas, I vieta instr. ansamblių kategorijoje (mokytojai Gintaras Mameniškis ir Danielius Žimkus)
Emilis Grigorjev ir Donatas Liubinas, I vieta instr. ansamblių kategorijoje (mokytojai Gintaras Mameniškis ir Rimantas Jurkonis)
Gabrielius Skunčikas ir Ignat Karpenkov, I vieta instr. ansamblių kategorijoje (mokytojai Dmitrijs Mihailovs ir Laurynas Vaitkus)
Edgar Kuke, I vieta instr. solo kategorijoje (mokytojas Aleksandr Liutvinskij)
Tajina Rakovskaja, I vieta instr. solo kategorijoje (mokytojas Algirdas Masevičius)
Guoda Šadenytė, I vieta vokalo kategorijoje (mokytoja Ieva Paniulaitytė)
Glorija Vilčinskaja, II vieta instr. solo kategorijoje (mokytojas Algirdas Masevičius)
Gerda Stepanavičiūtė, II vieta vokalo kategorijoje (mokytoja Ieva Paniulaitytė)
Matas Stankevičius ir Justė Kulikauskaitė, II vieta instr. ansamblių kategorijoje (mokytojai Danielius Žimkus ir Rima Bagotyrienė)
Atėnė Čepukaitė ir Pijus Krapavickas, III vieta instr. ansamblių kategorijoje (mokytojai Tatjana Šlaustienė ir Danielius Žimkus)









2020.IX.26
VI respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Nuo baroko iki romantizmo“
Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokykloje
Diplomantai –
Milda Zablockytė, 6 kl. (mokytoja Erika Visockienė)

2020.IX.19
II respublikinis jaunųjų pianistų ir kamerinių ansamblių festivalis „Šokių maratonas“
Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokykloje
Laureatai –
Greta Kaukėnaitė, 4 kl., diplomas „Už geriausiai atliktą XX a. kompozitoriaus šokį“ (mokytoja Audronė Ruzgienė)
Darija Misiūnaitė, absolventė, diplomas „Už geriausiai atliktą šiuolaikinio kompozitoriaus šokį“ (mokytoja Audronė Ruzgienė)
2020.VI.27
Lietuvos nacionalinis akordeonistų konkursas
Kaune
Laureatai –
Karol Pavlovski, 3 kl., Grand Prix A10 kategorijoje (mokytoja Asta Žeromskienė)
2020.VI.17
X respublikinis antrojo instrumento (fortepijono) festivalis – konkursas „Pavasario garsai“
Organizatorius – Kaišiadorių meno mokykla
Laureatai –
Adrija Meilūnaitė, 6 kl., chorinis dainavimas (mokytoja Audronė Ruzgienė)

Diplomantai –
Ariana Truikytė, 4 kl., smuikas (mokytoja Audronė Ruzgienė)
2020.VI
The XI international Contest Festival of Arts Music
Jerevane (Armėnija)
Laureatai –
Greta Kaukėnaitė, 3 kl., III vieta (nomination „Piano“) (mokytoja Audronė Ruzgienė)
2020.V.
I respublikinis jaunųjų muzikantų konkursas „Muzika@“
Laureatai:
Gabrielė Bražinskaitė, 1 kl. (A kategorija, I grupė, fortepijonas, pjesė), I vieta (mokytoja Audronė Ruzgienė)
Greta Kaukėnaitė, 3 kl. (A kategorija, III grupė, fortepijonas, pjesė), II vieta (mokytoja Audronė Ruzgienė)
Gabrielė Bajarūnaitė, 5 kl. (A kategorija, V grupė, fortepijonas, pjesė), II vieta (mokytoja Audronė Ruzgienė)
Darija Misiūnaitė, 7 kl. (A kategorija, VII grupė, fortepijonas, pjesė), II vieta (mokytoja Audronė Ruzgienė)
Darija Misiūnaitė, 7 kl. (A kategorija, VII grupė, fortepijonas, polifonija), II vieta (mokytoja Audronė Ruzgienė)
Simona Januškaitė, 7 kl. (fortepijonas, pjesė), III vieta (mokytojas Gintaras Mameniškis)
2020.IV.04
1-asis tarptautinis Oskaro Stroko jaunųjų pianistų konkursas
Daugpilyje (Latvija)
Laureatai –
Kamilia Petikonytė, 4 kl., II vieta (mokytoja Elžbieta Pilecka)
2020.III.07-08
Fortepijono muzikos konkursas-festivalis „Žvėrelių karnavalas“
Vilniaus muzikos mokykloje „Lyra“
Laureatai:
Austėja Grigaitė, 2 kl., II vieta (mokytoja Agnė Ragauskienė)
Giedrė Budriūnaitė, 4 kl., II vieta (mokytoja Audronė Ruzgienė)
Alicija Grambaitė, 1 kl., III vieta (mokytoja Audronė Ruzgienė)
Greta Kaukėnaitė, 3 kl., III vieta (mokytoja Audronė Ruzgienė)
Amelija Kaikarytė, 4 kl., III vieta (mokytoja Audronė Ruzgienė)

Diplomantai:
Gabrielė Bražinskaitė, 1 kl. (mokytoja Audronė Ruzgienė)
Agota Mickevičiūtė, 1 kl. (mokytoja Audronė Ruzgienė)
Liepa Kazakevičiūtė, 1 kl. (mokytoja Rasa Kulikauskienė)
Ema Bagdonaitė, 2 kl. (mokytoja Agnė Ragauskienė)
Augustė Verbutė, 2 kl. (mokytoja Daiva Valackienė)
Karina Kazinec, 2 kl. (mokytoja Vitalija Stasiulienė)
Agapė Pševlockytė, 3 kl. ir Emilija Šablinskaitė, 3 kl. (mokytoja Rima Bagotyrienė)
Kamilia Petikonytė, 4 kl. (mokytoja Elžbieta Pilecka)
Gretė Kamienaitė, 4 kl. (mokytoja Agnė Ragauskienė)
2020.II.29
Antrasis Lietuvos jaunųjų dainininkų konkursas „Cantabile“
Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijoje
Laureatai –
Akvilė Danilevičiūtė, 2 kl. (mokytoja Aušra Uždavinienė)
2020.II.27
III konkursas „Solfedžio maratonas-2020“
Vilniaus muzikos mokykloje „Lyra“
Laureatai:
Milda Zablockytė, 6 kl., 1 pakopa, I vieta (mokytoja Dalia Puišienė)
Rugilė Kazlauskaitė, 6 kl., 1 pakopa, I vieta (mokytoja Dalia Puišienė)
Darija Misiūnaitė, 7 kl., 2 pakopa, I vieta (mokytoja Nadežda Dambrauskienė)
Aleksas Žvirblis, 7 kl., 2 pakopa, I vieta (mokytoja Renata Deltuvienė Bakutė)
Kotryna Nareikaitė, 6 kl., 1 pakopa, II vieta (mokytoja Dalia Puišienė)
Džiugas Jomantas, 7 kl., 2 pakopa, II vieta (mokytoja Nadežda Dambrauskienė)
Austėja Markevičiūtė, 7 kl., 2 pakopa, II vieta (mokytoja Nadežda Dambrauskienė)
Rugilė Neverauskaitė, 6 kl., 1 pakopa, III vieta (mokytoja Elvyra Pakalnienė)
Ugnė Dragūnaitė, 7 kl., 2 pakopa, III vieta (mokytoja Elvyra Pakalnienė)
Laura Kemeklytė, 7 kl., 2 pakopa, III vieta (mokytoja Elvyra Pakalnienė)
2020.II.27
XVII Lietuvos jaunųjų pianistų konkursas „Etiudas ir ne tik“
Alytaus r. meno ir sporto mokykloje, Dauguose
Laureatai:
Kamilia Petikonytė, 4 kl. (mokytoja Elžbieta Pilecka)
Giedrė Budriūnaitė, 4 kl. (mokytoja Audronė Ruzgienė)
Gabrielė Bajarūnaitė, 6 kl. (mokytoja Audronė Ruzgienė)

Diplomantai –
Milda Zablockytė, 5 kl. (mokytoja Erika Visockienė)
2020.II.13-15
XXI nacionalinis Balio Dvariono jaunųjų pianistų ir stygininkų konkursas
Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetėje muzikos mokykloje
Laureatai –
Paulina Jankovska, fortepijonas, 4 kl. (mokytoja Rima Bagotyrienė)
2020.II.8
IV Lietuvos jaunųjų pianistų etiudų konkursas „Mažieji virtuozai“
Vilniaus muzikos mokykloje „Lyra“
Laureatai:
Ėtmė Kanapeckaitė, 1 kl. (mokytoja Rasa Kulikauskienė)
Adam Alazzam, 3 kl. (mokytoja Snieguolė Jogėlienė)
Julija Porchun, 3 kl. (mokytoja Rasa Kulikauskienė)
Elzė Bogvilaitė, 3 kl. (mokytoja Snieguolė Jogėlienė)
Paulina Jankovska, 4 kl. (mokytoja Rima Bagotyrienė)

Diplomantai:
Patricija Jurgelėnaitė, 1 kl. (mokytoja Birutė Bizevičiūtė)
Saulė Žigaitė, 3 kl. (mokytoja Vitalija Stasiulienė)
Gerda Drungilaitė, 4 kl. (mokytoja Sunigilda Smolskienė)

Diplomas už geriausiai atliktą etiudą –
Paulina Jankovska, 4 kl. (mokytoja Rima Bagotyrienė)
2020.II.1
II respublikinis jaunųjų pianistų polifonijos konkursas
Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokykloje
Diplomantai –
Livija Banytė, 5 kl. (mokytoja Dalia Želvienė)
2020.I.31
I tarptautinis chorų konkursas „Atgaja“
Vilniaus „Atgajos“ specialiojoje mokykloje
Laureatai:
jaunių choras „Cantus gracilis“, I vieta (vadovas ir dirigentas Rolandas Aidukas, chormeisteriai Renata Deltuvienė-Bakutė ir Evaldas Steponavičius, koncertmeisterė Živilė Survilaitė)
jaunučių choras „Remeza“, II vieta (vadovė ir dirigentė Saulutė Atminienė, koncertmeisterė Živilė Survilaitė)

2020.I.25
IV respublikinis styginių instrumentų festivalis-konkursas „Romantikų įkvėpti“
Trakų meno mokykloje
Laureatai –
Alvilė Zolubaitė, 3 kl. (mokytoja Meilė Ambrasienė)

Diplomantai –
Dominyka Kaušpėdaitė, 6 kl. (mokytoja Meilė Ambrasienė)
2020.I.25
II respublikinis muzikos ir meno mokyklų akordeono klasės mokinių konkursas „Greiti pirštai“
Vilniaus muzikos mokykloje „Lyra“
Laureatai:
Karol Pavlovski, 3 kl., I vieta A grupėje (mokytoja Asta Žeromskienė)
Nojus Žilinskas, 4 kl., I vieta B grupėje (mokytoja Asta Žeromskienė)
Tomaš Južakovas, 2 kl., III vieta B grupėje (mokytoja Alma Vadeišienė)
Evija Krauklytė, 4 kl., III vieta B grupėje (mokytoja Nadežda Jacko)
Aliona Kreč, 3 kl., III vieta A grupėje (mokytoja Alma Vadeišienė)
Adelė Voverytė, 6 kl., III vieta C grupėje (mokytoja Liudmila Vindzberg)
2020.I.25
VI respublikinis klasikinės gitaros etiudo ir pjesės konkursas
Kauno 1-ojoje muzikos mokykloje
Laureatai –
Matas Packevičius, 4 kl., II vieta (mokytojas Gytis Žukauskas)

Comments are closed.