Pasiekimai 2020

Data – Konkursas/festivalis – Kur vykoMokinys/kolektyvas – Laimėjimas – Mokytojas
2020.IX.19
II respublikinis jaunųjų pianistų ir kamerinių ansamblių festivalis „Šokių maratonas“
Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokykloje
Laureatai –
Greta Kaukėnaitė, 4 kl., diplomas „Už geriausiai atliktą XX a. kompozitoriaus šokį“ (mokytoja Audronė Ruzgienė)
Darija Misiūnaitė, absolventė, diplomas „Už geriausiai atliktą šiuolaikinio kompozitoriaus šokį“ (mokytoja Audronė Ruzgienė)
2020.VI.27
Lietuvos nacionalinis akordeonistų konkursas
Kaune
Laureatai –
Karol Pavlovski, 3 kl., Grand Prix A10 kategorijoje (mokytoja Asta Žeromskienė)
2020.VI.17
X Respublikinis antrojo instrumento (fortepijono) festivalis – konkursas „Pavasario garsai“
Organizatorius – Kaišiadorių meno mokykla
Laureatai –
Adrija Meilūnaitė, 6 kl., chorinis dainavimas (mokytoja Audronė Ruzgienė)

Diplomantai –
Ariana Truikytė, 4 kl., smuikas (mokytoja Audronė Ruzgienė)
2020.VI
The XI international Contest Festival of Arts Music
Jerevane (Armėnija)
Laureatai –
Greta Kaukėnaitė, 3 kl., III vieta (nomination „Piano“) (mokytoja Audronė Ruzgienė)
2020.V.
I respublikinis jaunųjų muzikantų konkursas „Muzika@“
Laureatai:
Gabrielė Bražinskaitė, 1 kl. (A kategorija, I grupė, fortepijonas, pjesė), I vieta (mokytoja Audronė Ruzgienė)
Greta Kaukėnaitė, 3 kl. (A kategorija, III grupė, fortepijonas, pjesė), II vieta (mokytoja Audronė Ruzgienė)
Gabrielė Bajarūnaitė, 5 kl. (A kategorija, V grupė, fortepijonas, pjesė), II vieta (mokytoja Audronė Ruzgienė)
Darija Misiūnaitė, 7 kl. (A kategorija, VII grupė, fortepijonas, pjesė), II vieta (mokytoja Audronė Ruzgienė)
Darija Misiūnaitė, 7 kl. (A kategorija, VII grupė, fortepijonas, polifonija), II vieta (mokytoja Audronė Ruzgienė)
Simona Januškaitė, 7 kl. (fortepijonas, pjesė), III vieta (mokytojas Gintaras Mameniškis)
2020.IV.04
1-asis tarptautinis Oskaro Stroko jaunųjų pianistų konkursas
Daugpilyje (Latvija)
Laureatai –
Kamilia Petikonytė, 4 kl., II vieta (mokytoja Elžbieta Pilecka)
2020.III.07-08
Fortepijono muzikos konkursas-festivalis „Žvėrelių karnavalas“
Vilniaus muzikos mokykloje „Lyra“
Laureatai:
Austėja Grigaitė, 2 kl., II vieta (mokytoja Agnė Ragauskienė)
Giedrė Budriūnaitė, 4 kl., II vieta (mokytoja Audronė Ruzgienė)
Alicija Grambaitė, 1 kl., III vieta (mokytoja Audronė Ruzgienė)
Greta Kaukėnaitė, 3 kl., III vieta (mokytoja Audronė Ruzgienė)
Amelija Kaikarytė, 4 kl., III vieta (mokytoja Audronė Ruzgienė)

Diplomantai:
Gabrielė Bražinskaitė, 1 kl. (mokytoja Audronė Ruzgienė)
Agota Mickevičiūtė, 1 kl. (mokytoja Audronė Ruzgienė)
Liepa Kazakevičiūtė, 1 kl. (mokytoja Rasa Kulikauskienė)
Ema Bagdonaitė, 2 kl. (mokytoja Agnė Ragauskienė)
Augustė Verbutė, 2 kl. (mokytoja Daiva Valackienė)
Karina Kazinec, 2 kl. (mokytoja Vitalija Stasiulienė)
Agapė Pševlockytė, 3 kl. ir Emilija Šablinskaitė, 3 kl. (mokytoja Rima Bagotyrienė)
Kamilia Petikonytė, 4 kl. (mokytoja Elžbieta Pilecka)
Gretė Kamienaitė, 4 kl. (mokytoja Agnė Ragauskienė)
2020.II.29
Antrasis Lietuvos jaunųjų dainininkų konkursas „Cantabile“
Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijoje
Laureatai –
Akvilė Danilevičiūtė, 2 kl. (mokytoja Aušra Uždavinienė)
2020.II.27
III konkursas „Solfedžio maratonas-2020“
Vilniaus muzikos mokykloje „Lyra“
Laureatai:
Milda Zablockytė, 6 kl., 1 pakopa, I vieta (mokytoja Dalia Puišienė)
Rugilė Kazlauskaitė, 6 kl., 1 pakopa, I vieta (mokytoja Dalia Puišienė)
Darija Misiūnaitė, 7 kl., 2 pakopa, I vieta (mokytoja Nadežda Dambrauskienė)
Aleksas Žvirblis, 7 kl., 2 pakopa, I vieta (mokytoja Renata Deltuvienė Bakutė)
Kotryna Nareikaitė, 6 kl., 1 pakopa, II vieta (mokytoja Dalia Puišienė)
Džiugas Jomantas, 7 kl., 2 pakopa, II vieta (mokytoja Nadežda Dambrauskienė)
Austėja Markevičiūtė, 7 kl., 2 pakopa, II vieta (mokytoja Nadežda Dambrauskienė)
Rugilė Neverauskaitė, 6 kl., 1 pakopa, III vieta (mokytoja Elvyra Pakalnienė)
Ugnė Dragūnaitė, 7 kl., 2 pakopa, III vieta (mokytoja Elvyra Pakalnienė)
Laura Kemeklytė, 7 kl., 2 pakopa, III vieta (mokytoja Elvyra Pakalnienė)
2020.II.27
XVII Lietuvos jaunųjų pianistų konkursas „Etiudas ir ne tik“
Alytaus r. meno ir sporto mokykloje, Dauguose
Laureatai:
Kamilia Petikonytė, 4 kl. (mokytoja Elžbieta Pilecka)
Giedrė Budriūnaitė, 4 kl. (mokytoja Audronė Ruzgienė)
Gabrielė Bajarūnaitė, 6 kl. (mokytoja Audronė Ruzgienė)

Diplomantai –
Milda Zablockytė, 5 kl. (mokytoja Erika Visockienė)
2020.II.13-15
XXI nacionalinis Balio Dvariono jaunųjų pianistų ir stygininkų konkursas
Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetėje muzikos mokykloje
Laureatai –
Paulina Jankovska, fortepijonas, 4 kl. (mokytoja Rima Bagotyrienė)
2020.II.8
IV Lietuvos jaunųjų pianistų etiudų konkursas „Mažieji virtuozai“
Vilniaus muzikos mokykloje „Lyra“
Laureatai:
Ėtmė Kanapeckaitė, 1 kl. (mokytoja Rasa Kulikauskienė)
Adam Alazzam, 3 kl. (mokytoja Snieguolė Jogėlienė)
Julija Porchun, 3 kl. (mokytoja Rasa Kulikauskienė)
Elzė Bogvilaitė, 3 kl. (mokytoja Snieguolė Jogėlienė)
Paulina Jankovska, 4 kl. (mokytoja Rima Bagotyrienė)

Diplomantai:
Patricija Jurgelėnaitė, 1 kl. (mokytoja Birutė Bizevičiūtė)
Saulė Žigaitė, 3 kl. (mokytoja Vitalija Stasiulienė)
Gerda Drungilaitė, 4 kl. (mokytoja Sunigilda Smolskienė)

Diplomas už geriausiai atliktą etiudą –
Paulina Jankovska, 4 kl. (mokytoja Rima Bagotyrienė)
2020.II.1
II respublikinis jaunųjų pianistų polifonijos konkursas
Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokykloje
Diplomantai –
Livija Banytė, 5 kl. (mokytoja Dalia Želvienė)
2020.I.31
I tarptautinis chorų konkursas „Atgaja“
Vilniaus „Atgajos“ specialiojoje mokykloje
Laureatai:
jaunių choras „Cantus gracilis“, I vieta (vadovas ir dirigentas Rolandas Aidukas, chormeisteriai Renata Deltuvienė-Bakutė ir Evaldas Steponavičius, koncertmeisterė Živilė Survilaitė)
jaunučių choras „Remeza“, II vieta (vadovė ir dirigentė Saulutė Atminienė, koncertmeisterė Živilė Survilaitė)

2020.I.25
IV respublikinis styginių instrumentų festivalis-konkursas „Romantikų įkvėpti“
Trakų meno mokykloje
Laureatai –
Alvilė Zolubaitė, 3 kl. (mokytoja Meilė Ambrasienė)

Diplomantai –
Dominyka Kaušpėdaitė, 6 kl. (mokytoja Meilė Ambrasienė)
2020.I.25
II respublikinis muzikos ir meno mokyklų akordeono klasės mokinių konkursas „Greiti pirštai“
Vilniaus muzikos mokykloje „Lyra“
Laureatai:
Karol Pavlovski, 3 kl., I vieta A grupėje (mokytoja Asta Žeromskienė)
Nojus Žilinskas, 4 kl., I vieta B grupėje (mokytoja Asta Žeromskienė)
Tomaš Južakovas, 2 kl., III vieta B grupėje (mokytoja Alma Vadeišienė)
Evija Krauklytė, 4 kl., III vieta B grupėje (mokytoja Nadežda Jacko)
Aliona Kreč, 3 kl., III vieta A grupėje (mokytoja Alma Vadeišienė)
Adelė Voverytė, 6 kl., III vieta C grupėje (mokytoja Liudmila Vindzberg)
2020.I.25
VI respublikinis klasikinės gitaros etiudo ir pjesės konkursas
Kauno 1-ojoje muzikos mokykloje
Laureatai –
Matas Packevičius, 4 kl., II vieta (mokytojas Gytis Žukauskas)

Comments are closed.