Dalinamės akimirkomis iš vykusių koncertų skirtų artimiausiam ir brangiausiam žmogui – MAMAI!

2024 m. gegužės 3 d. mokyklos fortepijono specializacijos mokytojai ir mokiniai organizavo net kelis koncertus skirtus artimiausiam ir brangiausiam žmogui – MAMAI! Mokyklos koncertų salė buvo pilna muzikos garsų, šiltų žodžių, nuoširdžių apsikabinimų ir nuostabių pavasario žiedų Mamoms.

17 val. skambėjo tradicinio antrojo instrumento (fortepijono) moksleivių koncerto – parodos „TAU, MAMYTE!” garsai.

Koncertą vedė ir poeziją skaitė mokyklos mokinys Adomas Počiūra (5 kl. mokyt. A. Ruzgienė), o savo sukurtas eiles dovanojo Simas Pergizas (2 kl. mokyt. I. Bartusevičienė). Mamyčių širdeles džiugino atliekamos muzikos garsai, spalvingi mokinių piešiniai, šilti jų linkėjimai. Mamyčių veidus puošė šypsenos ir stebino vaikų dovanoti gėlių žiedai!

19 val. vyko mokytojos Audronės Ruzgienės fortepijono klasės mokinių koncertas „IR VISUS TAKUS, MAMYTE, IŠBARSTYSIU TAU GĖLYTĖM”.

Koncerto metu skambėjo ne tik mokinių dovanojama muzika ir jautrūs žodžiai, bet visi turėjo galimybę gėrėtis nuotraukomis, kuriose atsispindėjo koncerto dalyvių ir jų mamų tvirtas ryšys. Labai smagu, kad į koncertą atvyko mamytės, lydimos tėvelių, kuriems renginio metu taip pat buvo skirti šilti žodžiai bei specialiai jiems dedikuoti duetų pasirodymai. Juk artėja Tėvo diena!

_

Dėkojame visiems dalyvavusiems renginiuose ir dalinamės akimirkomis iš jų.

Koncerto – parodos „TAU, MAMYTE!” akimirkos

_

Koncerto „IR VISUS TAKUS, MAMYTE, IŠBARSTYSIU TAU GĖLYTĖM” akimirkos

Comments are closed.