Jau šią savaitę muzikos mokyklos mokytojų koncertas skirtas Šv. Cecilijos dienai

Jau šią savaitę, t.y. 2023 m. lapkričio mėn. 17 d. (18:00 val.) Vilniaus muzikos mokyklos „Lyra“ mokytojų koncertas, skirtas Šv. Cecilijos dienai. Koncertas vyks Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje (Gedimino pr. 51, Vilnius).

Šv. Cecilija gimė 180 m. po Kr., Romoje (Italija) ir yra laikoma bažnytinės muzikos, vargonininkų, instrumentų gamintojų, dainininkų, muzikantų ir poetų globėja. Kas ji – Šv. Cecilija? >>>

Koncerto idėjos autorė – mokytoja Tatjana Šlaustienė, organizatorės – mokytojos Elvyra Pakalnienė ir Birutė Bizevičiūtė. Muzikos šventę kurs solinio dainavimo, styginių instrumentų, liaudies instrumentų, pučiamųjų instrumentų, fortepijono ir akordeono specializacijų mokyklos mokytojai.

Koncerte skambės V. Ruduša, A. Occhipinti, G. F. Handel, C. Saint Saens, J. Brahms, A. Piazzolla, J. Revaux, D. Weiss, G. Hermosa, T. Šlaustienės kūriniai.

Laukiami ne tik mokyklos bendruomenės nariai, bet ir visi užsukę į Lietuvos nacionalinę Martyno Mažvydo biblioteką. Koncertas – nemokamas.

Renginio PROGRAMA >>>

Renginio PROGRAMA QR kodo formatu >>>

Renginio AFIŠA >>>

Comments are closed.