Mokyklos mokinių – konkursų laureatų, diplomantų – koncerto „Lyros“ Jaunieji Maestro“ akimirkos

Gegužės 21 d. 19 val. visi neabejingi muzikai ir norintys antradienio vakarą praleisti su muzikos garsais rinkosi į Vilniaus muzikos mokyklos „Lyra“ mokinių koncertą „Lyros“ JAUNIEJI MAESTRO“, kuris vyko Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje (Gedimino pr. 51, Vilnius).

Koncertinę programą atliko mokyklos įvairių specializacijų (fortepijono, styginių, solinio dainavimo, akordeono, liaudies instrumentų ir kt.) mokiniai – tarptautinių ir respublikinių konkursų laureatai, geriausi iš geriausiųjų. Koncerte skambėjo net 23 lietuvių ir užsienio autorių instrumentiniai ir vokaliniai kūriniai.

Koncertas buvo skirtas ne tik mokyklos bendruomenei, bet ir kiekvienam užsukusiam į biblioteką. Džiugu, kad visos žiūrovų kėdės buvo užimtos, o atvykę negailėjo ne tik plojimų atlikėjams, bet ir dovanojo jiems nuostabias gėles.

Dėkojame už nuoširdžius žodžius ir vakaro vedimą Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Muzikologijos katedros vedėjai, docentei, humanitarinių mokslų daktarei ir Vilniaus muzikos mokyklos „Lyra“ mokytojai Laimai Budzinauskienei.

Vykusio renginio AFIŠA >

Vykusio renginio PROGRAMA >

Vykusio renginio programa QR kodo formatu >

Dalinamės renginio akimirkomis

Comments are closed.