Mokykloje planuojama organizuoti vaikų vasaros stovyklą „Vasara su muzika“

Vilniaus muzikos mokykla „Lyra“ siekia gauti dalinį finansavimą iš Vilniaus miesto savivaldybės Vaikų vasaros stovyklos organizavimui. Numatoma organizuoti 5 dienų trukmės stovyklą mokyklos 7–10 metų vaikams 2024 m. birželio 10–14 dienomis.

Stovyklos programa sudaryta iš veiklų, kurios vienaip ar kitaip siejasi su muzika, didelį dėmesį skiriant fiziniam aktyvumui bei kultūrinėms edukacijoms:

  1. Grojimas Afrikos būgnais – nauji pojūčiai vaikams su samdomu būgnų grojimo technikos specialistu. Užsiėmimo metu ugdomos komunikavimo, pažinimo, kūrybingumo ir socialinės-emocinės kompetencijos.
  2. Zumba Kids šokiai – linksmas būdas išsijundinti ryte, sekant zumbos šokio mokytojos judesius.
  3. Piešimas ant aitvarų ir jų leidimas į orą – bendradarbiaudami su projektu „Angelų sodai“, perduodame vaikams žinią apie neįgalių žmonių integraciją, skatiname vaikų kūrybiškumą piešiant, fizinį aktyvumą leidžiant susikurtus aitvarus, socialumą.
  4. Mano pirmasis renginys – tai kūrybinė-praktinė veikla, kurioje vaikai rašys scenarijus, gros mokslo metų eigoje išmoktus kūrinius, pagal juos tapys, su draugais prisimins muzikos teorijos žinias, kurdami klausimus ir atsakymus, mokysis kompiuterinio raštingumo, laiko planavimo bei paruoš renginį.
  5. Sutartinių dirbtuvės – vaikai linksmai muzikuoja, panaudodami sutartinių atlikimo metodus.
  6. Ritminiai žaidimai – kuriamos ritminės figūros pagal klasikinę muziką ir atliekamos komunikuojant, bendradarbiaujant.
  7. Maudynės garse. Gongų ir dainuojančių dubenėlių sesija – siekiama, kad vaikai sužinotų apie platesnes muzikos panaudojimo galimybes, ne tik iš atlikėjiškos pusės, o praktiškai patirtų garso vibracijų poveikį, išmoktų platesnių garso panaudojimo būdų, sužinotų įrankius, kuriais galima sau ir kitiems padėti.
  8. Išvykos ir pasivaikščiojimai. Stovyklos programoje numatytos 3 edukacinės išvykos ir 1 kelionė į parką. Mokiniai susipažins su Lietuvos nacionaline filharmonija, Lietuvos nacionaliniu operos ir baleto teatro užkulisiais, Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje lankys Juliaus Juzeliūno erdvinio garso sferą, vaikščios ir žais žaidimus Televizijos bokšto parke.

Susipažinti su detalia stovyklos programa, sužinoti kainą, į ją registruotis bus galima artimiausiu metu, paaiškėjus dėl stovyklos finansavimo sąlygų.

Comments are closed.