Mokykloje vyko mokinių dienos stovykla „Vasara su muzika“. Dalinamės stovyklos akimirkomis ir sakome iki kitų susitikimų!

Vilniaus muzikos mokykloje „Lyra“ Birželio 10-14 d. vyko mokinių vasaros stovykla „VASARA SU MUZIKA, kurioje dalyvavo 7–10 metų mokyklos mokiniai. Vykusios stovyklos PROGRAMA>.

Stovyklos programa buvo sudaryta iš veiklų, kurių didžioji dalis susieta su muzika, tačiau fizinis aktyvumas taip pat buvo labai svarbus. Stovykloje vaikai GROJO Afrikos būgnais, ŠOKO Zumba Kids šokius, PIEŠĖ ant aitvarų ir leido juos į orą, jau nuo pirmos stovyklos dienos PLANAVO savo pirmąjį renginį, į kurį vėliau kvietė tėvelius, DALYVAVO sutartinių dirbtuvėse, ŽAIDĖ ritminius žaidimus, JAUTĖ muziką, dalyvaudami veikloje „Maudynės gongų garse“, KELIAVO IR LANKĖ muzikos tvirtoves: Lietuvos nacionalinę filharmoniją, Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatrą, Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, Vilniaus Televizijos bokštą.

AČIŪ visiems mokiniams, kurie sąžiningai laikėsi mokyklos taisyklių>, buvo aktyvūs, nuoširdžiai vaikiški, imlūs naujovėms ir iniciatyvūs. AČIŪ tėveliams, kad mumis pasitikėjo!

Didelis AČIŪ mokyklos mokytojams: Jolantai Vaišvilienei, Agnei Ragauskienei, Elžbietai Pileckai, Audronei Ruzgienei, Danguolei Lingytei, Ramunei Dačinskienei, Rolandui Aidukui, kurie visą stovyklos laiką draugavo su vaikais, nuoširdžiais jais rūpinosi ir stengėsi, kad stovyklos kiekviena diena būtų įsimintina ir pilna šiltų prisiminimų.

Dalinamės stovyklos akimirkomis:

PENKTADIENIS (Birželio 14 diena):

_

_

Stovyklos finalinis mokinių organizuotas renginys tėveliams.

_

_

KETVIRTADIENIS (Birželio 13 diena):

_

_

TREČIADIENIS (Birželio 12 diena):

_

_

ANTRADIENIS (Birželio 11 diena):

_

PIRMADIENIS (Birželio 10 diena):

_

Comments are closed.